Ünlü Yöneticiden Heyecanlandıran Bitcoin Tahmini!

339
Kripto para şirketi Nexo’nun kurucu ortağı ve yöneticisi Antoni Trenchev, piyasada meydana gelen sert düzeltmeye rağmen Bitcoin (BTC) konusunda iyimser olduğunu söyledi.

 

Trenchev, mevcut seviyelerden yüzde 130 artış bekliyor

Trenchev, Bloomberg ile yaptığı röportajda, BTC’nin önümüzdeki aylarda mevcut seviyelerden yaklaşık yüzde 130 artabileceğini söyledi. Yönerici, “Bitcoin, 100 bin dolara gidiyor. Bu, Haziran’da olabilir, sene  sonunda da olabilir. Ne zaman olacağı önemli değil. Bitcoin’in bu kadar olumsuz gelişmeye rağmen, dayanıklı olması mükemmel bir şey. Piyasa şu anda kötümser bir hava içerisinde, ancak ben oldukça iyimserim.” açıklamasını yaptı. Bitcoin, an itibriyle 42,826 dolardan işlem görüyor. Merkez Bankası’nın yeni para politikasının “Bitcoin için kötü olup olmadığı” sorulduğunda Trenchev, faiz oranlarını kapsamlı bir şekilde yükseltmek için siyasi bir irade olmadığını söyledi.
Bloomberg’den Kritik Bitcoin Açıklaması: Sona Erebilir!
 
Nexo’nun kurucu ortağına göre, S&P 500 ABD hisse senedi endeksi çökerse Federal Rezerv Bankası para politikasını gevşetecek. Yönetici, “S&P ve kredi piyasaları yüzde 20 hatta yüzde 30’luk bir düzeltme yaşarsa, kısa sürede para politikalarında gevşemeye geri döneceğiz. Hükümette, yani oranları tutarlı bir şekilde ve uzun süreler boyunca artırmasını sağlayacak siyasi irade görmüyorum. Biliyorsunuz, S&P bugün yüzde 2,5 düştü ve herkes dünyanın sonunun geldiğini düşünüyor. Dolayısıyla bunu çok olası bir senaryo olarak görmüyorum ve ucuz paranın kalıcı olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı. Trenchev, kripto para endüstrisi derin ve geniş bir şekilde büyüdükçe ABD’de olumlu düzenlemeler için umutlu olduğunu söyleyerek sözlerini sonlandırıyor. Bitcoin için iyimser bir gelecek gören yönetici, metaverse’in de önemine değindi.

 

 Seba Bank’tan Bitcoin İçin 2022 fiyat tahmini

İsviçre bankası Seba, Bitcoin (BTC) fiyatının bu yıl 75 bin dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Bankanın CEO’su, kurumsal yatırımın muhtemelen fiyatı artıracağını söyledi. Seba Bank CEO’su Guido Buehler, Çarşamba günü İsviçre’nin St. Moritz kentinde düzenlenen ekonomi konferansında bankasının Bitcoin fiyatına dair tahminini CNBC ile paylaştı.

Seba Bank, İsviçre Finansal Piyasa Denetleme Kurumu (FINMA) tarafından lisanslanmış bir dijital varlık bankacılığı platformudur. CEO, Bitcoin’in bu yılki fiyatıyla ilgili olarak şunları söyledi:
Fiyatın yükseleceğine inanıyoruz. Dahili değerleme modelimiz şu anda 50 bin ila 75 bin dolar arasında bir fiyat gösteriyor. Bu seviyeyi göreceğimizden oldukça eminim.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku