Shiba Inu (SHIB)’dan Resmi Açıklama Geldi: Dikkatli Olun!

37.551
Coinmarketcap (CMC), üç sahte Shiba Inu tokeni listeledi. Bu olayın ardından, SHIB’in resmi sayfasından önemli bir uyarı mesajı geldi.

Birçok yeni Shiba Inu yatırımcısı, tuzağa düşebilir

Üç sahte tokenin listelenmesi ve Coinmarketcap’in sessiz kalmasının ardından, Shiba Inu resmi Twitter hesabı sert tepki gösterdi. Ekip yaptığu açıklamada “Coinmarketcap’in SHIB için bilerek üç sahte sözleşme adresi listelediğini hatırlatmak istiyoruz; bu üç adresin hiçbiri (Bep 20, Solana veya Terra) geçerli SHIB adresleri değildir ve kullanımı güvenli değildir. Adreslerle etkileşime girmeyin ve paranızı kaybedeceğinizden dolayı, onlardan Sshiba Inu satın almayın. Coinmarketcap, token sayfasındaki güncellemeler hakkında SHIB ekibiyle iletişim kurmayı reddetti ve kötü niyetli kişilerin listemize zarar vermesine bilerek izin verdi.“ açıklamasını yaptı.

 

Bu durum ShibArmy için çok ciddi çünkü coinmarketcap, dünyanın en iyi web sitelerinde 63. sırada yer alan ve kripto paralar hakkında bilgi almak için en çok ziyaret edilen web sitelerinden biri. Bu sahte coin’ler hemen kaldırılmazsa, birçok yeni yatırımcı bu tuzağa düşebilir. Shib ekipleri, SHIB’nin bir ERC-20 tokeni olduğunu ,Solana, Binance zinciri veya Terra gibi başka hiçbir zincirde mevcut olmadığını hatırlattı. Bu nedenle kullanıcıların çok dikkatli olmaları ve herhangi bir sahte Shiba coin CMC satın almamaları gerekir. Shib ekibi, Shiba Inu ekibi bu konuyu ele almak için özenle çalıştığı için topluluğun sakin kalmasını istiyor.

CoinMarketCap’e büyük tepki geldi

Ekp yaptığı açıklamada, “Şu anda ShibArmy’den sakin ve profesyonel davranmasını istiyoruz. Ekibimiz, CoinMarketCap’te Shiba Inu ile ilgili 3 hatalı sözleşme için zaten soruşturma gönderdi. Bir yanıt bekliyoruz ve olumlu bir sonuca varmak istiyoruz.” ifadelerine yer verdi. CMC’den gelen böyle bir hareket, SHIB topluluğundan inanılmaz derecede sert tepkilere neden oldu, Önde gelen Twitter hesapları, ‘CoinMarketCap aptal, yazıklar olsun size’ ‘CoinMarketCap’in eylemleri güvenimizi kırmaya devam ediyor’.Şimdiye kadarki en kötü kripto Uygulaması.’ şeklinde paylaşımlar yaptılar.  Shiba Inu topluluğu projeleri izlemeye izin veren, ilerlemelerine ve çabalarına saygı duyan daha merkeziyetsiz bir sistem istiyor.
Shiba Inu Salgını Devam Ediyor: Bir Saat İçinde 6.5 Milyar SHIB!
 
Coinmarketcap bazı coin’ler için ciddi sorunlara yol açtı.Son zamanlarda Floki Inu 10.65 trilyon token yaktıklarını iddia etti, Ancak Coinmarketcap Floki Max Supply’deki bu akmaları yansıtmıyor ve ayrıca CryptoCom CEO’su Coinmarketcap’i borsası hakkında yanlış bilgi verdiği için şiddetle eleştirdi. Yükselen bir başka meme coin olan Baby Doge, Coinmarketcap’ın daha merkeziyetsiz bir coinmarketcap versiyonu için arz ve talebini doğrulamayı reddettiğinden şikayet etti. Daha fazla Shiba Inu haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku