Ünlü Yatırımcı Spencer Bogart Dogecoin (DOGE) yatırımcılarını Uyardı!

0 168

Dogecoin (DOGE) 2021 yılında en çok konuşulan kripto para birimlerinden biri olmayı başardı ve özellikle son iki güne adeta damga vurdu. An itibariyşe 0,67 dolardan işlem gören Dogecoin kendi rekorunu kırdı.

Dogecoin dün 0,50 dolarlık sınırı aşarak çok önemli bir kilometre taşını geride bıraktı ve fiyat 0,50 doları geçmekle kalmayıp 0,67 dolara kadar yükseldi. Son 24 saatte yüzde 54 artış yaşayan Dogecoin, son 1 haftada da yüzde 151 artış kaydetmiş oldu.

Bunlara ek olarak Dogecoin’deki fiyat artışının hız kazanması kripto para biriminin piyasa hacmi bakımından en büyük dördüncü kripto para olmasını da sağladı. DOGE böylece Ripple’ı (XRP) geçmiş oldu.

Yatırımcıları Uyardı

Dogecoin hız kesmeden yükselirken, uzmanlardan da uyarılar gelmeye devam ediyor. Yakın tarihli bir Bloomberg röportajında, Blockchain Capital’in ortağı Spencer Bogart, Dogecoin yatırımcılarını uyardı. Spencer Bogart, son zamanların en çok tartışılan kripto paranın gerçek kullanıcıları ve geliştiricileri olmadığını belirtti. Spencer Bogart, Doge’nin Elon Musk gibi “eğlenceli bir adam” için “mükemmel hedef” olduğunu da ekliyor. Spencer Bogart konuya yönelik şunları söyledi:

”Biliyorsunuz, bu işlevsel bir ağ, bu yüzden ona bu krediyi vereceğiz (işe yarıyor). Ancak, bu altcoin’in gerçek kullanıcıları yok, üzerinde çalışan geliştiricileri yok. Ortada sadece Elon Musk var. Şakaları sever. Biliyorsun, o eğlenceli bir adam. yeni oyuncağı kripto paralar ve Doge bunun için mükemmel bir hedef.”

Dogecoin’in piyasa değeri 90 milyar dolara ulaştı ve bu, şaka olarak görmezden gelinmeye devam eden kripto para birimi için son derece etkileyici bir başarı. Artık Snapchat ve Xiaomi’den daha büyük.

Dogecoin, 2021’de Elon Musk, Mike Cuban ve Snoop Dogg gibi isimlerin aktif olarak teşvik ettiği bir coin haline geldi ve yüzde 17.893 yükseliş kaydetti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku