Ünlü yatırımcı Bitcoin de bu seviyelere işaret etti

0 0

Kripto para dünyasında şimdi herkes Bitcoin için boğların masaları çevirmeyi başatıp başaramayacağını merak ediyor. Bitcoin 8 bin dolar seviyesinden bir hafta önce hareket etmeye başladı ve bu durum ayıları destekledi. Bununla birlikte boğaların gelgitleri lehine çevirememelerine rağmen bazı kripto para birimi işlemcileri BTC fiyatlarının kısa vadede yukarı yönlü bir harekete geçmesini beklemekte.

“Crypto Welson” son zamanlarda Twitterda azalan bir üçgeni gösteren yeni fiyat analizini yayınladı. Yatırımcı söz konusu üçgenin bu hafta yukarı doğru çözülmesini beklediğini ve “durumun şu anki gibi yükselişe geçtiğini” vurguladı. Bununla birlikte 7 bin 700 dolarlık desteğin altındaki kırılma güçlü bir düşüş momentumunu tetikleyebilir.

Bitcoin 24 Eylüldeki “büyük azalan üçgenin” destek çizgisinin altına düştü. Bu boğalar ve ayılar için yeni bir savaş alanı haline gelen 8 bin dolar seviyesine yıldırım hızında bir düşüşe yol açtı. Küçük üçgenin bir çözünürlüğe doğru yaklaşmakta olduğu göz önüne alındığında BTCnin yakında başka bir büyük fiyat hareketine şahit olunması çok muhtemel.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku