Ünlü Rock Yıldızı 300.000 Dolar Değerinde Bu Altcoin’den Aldı!

0 51

Efsane rock grubu Kiss Bandın solisti Gene Simmons yakın zamanda 900 binden fazla takipçisine 300 bin dolar değerinde Cardano (ADA) satın aldığını açıkladı.

 Sanatç  bu açıklamasında kendini takip eden hayranları için bir yatırım tavsiyesi olmadığını ve bu konuda kimseyi etkilemek istemediğini de sözlerine ekledi. Simmons şunları söyledi:

 Az önce 300 bin dolar değerinde Cardano (ADA) satın aldım. Ben bir finans uzmanı değilim. Cardanonun yükseleceğine inandığım için yatırım yapmaya karar verdim! Kimseyi etkilemek istemem. Yatırım kararlarınızı hayata geçirmeden önce kendi araştırmanızı yapmalısınız

  Simons geçmişte Bitcoin Litecoin Binance Coin ve Ethereum gibi diğer kripto para birimlerine de yatırım yaptığını itiraf etti. Cardano rock yıldıznın son gözdesi olmuşa benziyor. .

Diğer Ünlüler de Cardanoya Yatırım Yapıyor

Simmons gibi bir çok ünlü de kripto para birimleriyle ilgileniyor ve yatırım yapıyorlar. Piyasa hala yükseliş trendinde olduğu pandemiden etkilenen müzisyen ve sanatçıların da alternatif yatırımlar için bu sektöre yöneldikleri bildiriliyor.

Ancak bazı sanatçılar Bitcoin satmayı ve Cardano almayı bile düşünüyor. Popüler YouTuber BitBoy geçtiğimiz günlerde Bitcoinini satıp Cardano (ADA) satın alacağını duyurdu. Bitboy10 Bitcoin sattıktan sonra 500 bin dolar değerinde Cardano (ADA)  satın aldı.

BitBoyun YouTube Kanalında 600 binden fazla abonesi var. Youtuberın kararı bazı takipçilerinin Cardanoya yatırım yapmasını etkileyebilir.

Cardano Bitcoinden Daha İyi Bir Performans Sergiliyor 

Bitcoin yılın başlangıcından bu yana olağanüstü bir performans gösterdi ve yüzde 80in üzerinde bir artış göstererek 30 bin dolardan 51 bin dolara çıktı.

Ancak Bitcoin manşetleri kaplarken diğer kripto para birimleri de harika performans gösteriyor. Hatta bazıları senenin başından beri Bitcoinden daha fazla kazançlar sağladı. Ocak ayının ilk haftasında Cardano’nun değeri yalnızca 18 sentti. Ancak değeri dört kattan fazla arttı ve Ocaktan bugüne neredeyse bir dolara yükseldi.

Cardano’nun etkileyici fiyatının yanı sıra diğer temel faktörler tokenı yatırımcılar için daha çekici hale getiriyor. Cardano platformda yerel token oluşturmanın mümkün olacağı beklenen Mary hardforktan bir ay sonra hayata geçiyor.

Cardano çevresinde meydana gelen tüm bu olumlu şeyler şu anda yatırımcılar için cazip bir yatırım olmasını sağlıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku