Ünlü milyarderin desteklediği borsa saldırıya uğradı

0 0

Bitcoin yatırımcısı olan ünlü milyarder Tim Draper tarafından desteklenen kripto para borsası Coinhako saldırıya uğradı.

BİNANCE’TAN 5 KRİPTO PARA İÇİN KRİTİK KARAR… TIKLAYIN

Singapur merkezli borsa bugün yaptığı açıklamada kripto para çekme işlemlerinin geçici olarak devre dışı bırakıldığını söyledi. Ancak saldırı hakkında ne kadar kripto paranın çalındığı da dahil olmak üzere daha fazla bilgi verilmedi.

Telegramda bir borsa yetkilisi “Bazı Coinhako hesaplarına karmaşık ve koordineli bir saldırı tespit ettik. Önleyici bir önlem olarak gönderim işlevini devre dışı bıraktık” ifadelerini kullandı.

2014 yılında başlatılan Coinhako Singapurluların Singapur Doları ile kripto para alıp satabileceği popüler bir borsa konumunda.

CoinDesk ile konuşan Coinhako CEOsu Yusho Liu tüm kullanıcıların şifrelerini ve iki faktörlü kimlik doğrulamalarını sıfırladıklarını söyledi. Ayrıca Liu tümsaldırganların kayıplarının karşılandığını duyurdu.

Coinhako Aralık 2014te girişim kapitalisti Tim Draperdan altı haneli kişisel bir yatırım aldı.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku