Yeni sanal para birimi geliyor

0 1

LINE Groupun Japonyada sanal para birimi BITMAXı işleten LVC 28 Şubatta yeni sanal para birimi BITFRONTun ABDde başlatılacağını duyurdu. Şirketin ABD yan kuruluşu LVC USA ana operatör olacak.

LVC Japonya ve ABD dışındaki bölgeler için sanal para birimi BITBOXu sağladı. Yeni kripto para borsası BITFRONT BITBOXtan göç edecek ve teklifini ABDye genişletecek.

BITFRONT LINEın kendi sanal para birimi LINK (LN) ve beş tür sanal para birimini yönetiyor… Bunlar Bitcoin (BTC) Ethereum [ETH] Bitcoin Cash [BCH] ve Tether [USDT]. Japonca hariç İngilizce Korece ve Çince gibi 15 dili destekliyor…

BITBOX şimdiye kadar sanal para birimleri arasında işlemler sağlıyordu. Ancak BITFRONT yasal ve sanal para birimleri arasındaki işlemleri de destekleyecek ve hizmetlerini tam teşekküllü bir borsaya genişletecek. Ayrıca tedarik aralığının genişletilmesi LINEın “LINE Token Economy” genişletme stratejisinin bir parçası.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku