Ünlü Milyarder Tim Draper Takip Ettiği 2 Altcoin Projesini Paylaştı

1.663
 Ünlü milyarder Tim Draper, güçlü temelleri ve benzersiz kullanım durumları nedeniyle yakından takip ettiği iki altcoin projesini açıkladı.

 

Tim Draper’ın radarında Tezos (XTZ) ve Aragon (ANT) bulunuyor

Bloomberg Markets ile yaprığı yeni bir röportajda, milyarder yatırımcı, açık kaynaklı programlanabilir Blockchain projesi Tezos’un (XTZ) bir kripto para projesinde görmek istediği özelliklere sahip olduğunu söylüyor. Analist, “Bir projede aradığım en önemli kritier, projeinin arkasındaki girişimcilerin ve mühendislerin kim olduğu. Bazı altcoin projelerini seviyorum. Tezos, bunlardan bir tanesi, çünkü harika bir mühendislik ekibi var ve bir token projesinin nasıl yönetilmesi gerektiğini yeniden tanımladılar. Bunu hisse kanıtı sistemi ile yapıyorlar. Daha az enerji kullanıyorlar ve yeni bir yönetim biçimlerine sahipler ve bu heyecan verici.” ifadesini kullandı.

 Draper, Ethereum tabanlı altcoin Aragon’u (ANT) da takip ettiğini söylüyor. Aragon, kullanıcıların kendi merkeziyetsiz organizasyonlarını (DAO) oluşturmalarını ve yönetmelerini sağlayan açık kaynaklı bir yazılım projesidir. Aragon, topluluk tarafından yönetilen merkeziyetsiz bir sistemi geliştirdi. Draper’a göre, bu sistem ” bir devrim yaratabilir”. Draper Associates’in kurucusu, Bitcoin’e bakarak, lider kripto para biriminin enflasyona karşı büyük bir koruma olduğunu ve fiat para biriminden daha mantıklı bir yatırım olduğunu  söylüyor. Yönetici, “Yatırımcılar için, Bitcoin‘in iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum çünkü sadece 21 milyon Bitcoin var. Bir bankaya veya bir devlet kurumuna güvenmeye çalışmaktansa, merkeziyetsiz bir sistem daha güvenilir.

Meme altcoin SHIB, Twitter’daki popülaritesini sürdürüyor

Analiz platformu CryptoRank tarafından elde edilen bilgilere göre kasım ayında Twitter’da en çok konuşulan kripto para birimleri açıklandı. Listede ilk sırada Bitcoin (BTC) bulunurken, memecoin Shiba Inu da performansındaki düşüşe rağmen hala beğeni toplamaya devam ediyor. Kripto para analiz platformu CryptoRank kasım ayında Twitter üzerinde en çok konuşulan dijital varlıkları sıraladı. Meme temalı bir altcoin projesi olan geçtiğimiz aylardaki yükselişinin aksine büyük bir düşüşe geçmişti. Ancak Cryptorank tarafından paylaşılan bilgilere göre Shiba Inu, fiyat düşüşüne rağmen sosyal medyada büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

 Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, popüler memecoin Shiba Inu (SHIB) fiyatının bu kasım ayında yüzde 43,1 oranında düşüş görmesine rağmen meme altcoin projesi Twitter kullanıcıları arasında güçlü kalmaya devam ediyor. SHIB, toplam 4,02 milyon bahsedilme oranı ile bu kasım ayında popüler sosyal platformda en çok konuşulan ikinci kripto para birimi olmayı başarıyor. Öte yandan piyasa değerine göre 12. sırada yer alan SHIB, yazım sırasında son bir haftada yüzde 16,45 ve son 24 saatte yüzde 3,59 düşüş oranı ile 0.00003818 dolardan işlem görüyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku