Ünlü CEO Pal dan Bitcoin için fiyat tahminleri

0 1

Raoul Pal Bitcoin için önemli bir boğa koşusu öngördükten ve buna “cankurtaran botu” adını verdikten sonra geleneksel finans dünyasının sektörlerindeki çeşitli konularda fikirlerini belirtti.

Eski fon yöneticisi ve Real Visionın CEOsu Raoul Pal COVID-19 salgınının gerçek etkisinin finans piyasalarına ulaşmak üzere olduğuna inanıyor. Geleneksel finansal varlıklar arasında yaklaşmakta olan birkaç önemli gelişmeyi özetleyerek Bitcoini bu durumda “cankurtaran botu” olarak vurguladı.

Raoul Pal: Her Şey Değişti

Yakın tarihli bir Twitter başlığında Wall Street emektarı dünya çapında hızla büyüyen COVID-19 vakalarını özetledi. Toplam enfekte kişi sayısı 45 milyona yaklaşırken ölü sayısı neredeyse 12 milyon olduğunu açıkladı.

Pal Avrupa ABD ve Kanadadaki bu artan sayıların “ekonomik baskı uygulamak ve reflasyon hayallerinin Umut aşamasını söndürmek” üzere olduğunu tahmin etti. Pal yaklaşan sonuçların ekonomiye 2020 başındaki gelişmelerden daha fazla zarar vereceğine inanıyor. Gerçek bir ekonomik iyileşme “Ocak ayındaki seçim sonrası teşvikten daha fazlasını gerektirecek.”

Pal olumsuz sonuçları hissetmeye başlayan ve uzun vadeli destek seviyelerine düşen birkaç piyasaya bakarak açıklamalarına devam etti. Bu piyasalar: petrol fiyatı İspanyanın gösterge borsa endeksi – IBEX 35 AB Bankalar Endeksi euro İngiliz sterlini ABD doları ve daha fazlası dahildir.

 Bu nedenle CEO birkaç olası çözüm buldu:  “tahvil ve dolar satın alabilir veya cankurtaran botunu yani Bitcoini alabilirsin.”

Pal: “Veya bir riskten kaçma olayının oynaklığını azaltmak için (keskin BTC düzeltmelerini görebiliriz ve göreceğiz) bu aşamada mükemmele yakın bir portföy için üçüne birden sahip olabilirsiniz.” diye yorum yaptı.

Bitcoin Dünyayı Yiyecek:  Paldan Fiyat Tahminleri

Pal kripto para biriminin “dünyayı yiyeceğini” söyleyerek Bitcoin hakkındaki olumlu görüşlerini daha da vurguladı. Bunu o kadar baskın ve o kadar “her şeyi kapsayan” performansına bağladı ki “Bitcoin finans dünyasının bir numarası olacak”.

“Kariyerimde daha önce hiç başka bir varlığa sahip olmanın neredeyse hiçbir anlamı olmayacak kadar baskın bir yatırım alanı görmemiştim.”

Pal fiyat tahminlerine gelince 14.000 $ ın Bitcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $ a giden yolda geriye kalan tek direnç olduğunu söyledi. BTCnin Aralık 2017nin en yüksek seviyesini “en geç gelecek yılın başlarında” aşmasını bekliyor.

  Pal ayrıca başlangıcından bu yana logaritmik grafikte bir gerileme kullanarak Bitcoinin 2025e kadar 1 milyon dolara ulaştığını gören bir model ortaya attı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku