PayPal ile ilk Bitcoin satın alması gerçekleşti mi?

0 0

Circle CEOsu Jeremy Allaire Bitcoin satın almak için zaten PayPal kullanıyor gibi görünüyor

Geçen hafta PayPalın kripto para piyasasına girme niyetini açıklamasından bu yana sektörde önemli bir heyecan vardı. Yeni kripto hizmetlerinin kullanıma sunulması tarihi olarak (hem kripto ödemeleri yapabilme hem de doğrudan uygulama içinden kripto satın alma olanağı) 2021in başları belirlendi.

Yine de 28 Ekimde kripto ödeme şirketi Circleın kurucu ortağı ve CEOsu Jeremy Allaire PayPal uygulamasını kullanarak 100 dolar değerinde Bitcoin (BTC) satın aldığını iddia etti. İşlemin de ekran görüntüsünü tweetledi.

Allaire resmi olarak kullanıma sunulmadan önce hizmete nasıl eriştiğini açıklamadı veya gelecek hizmeti kullanmak ve reklamını yapmak için PayPal ile bir promosyon düzenlemesi olup olmadığını belirtmedi.

Daha önce bildirildiği gibi PayPalın kripto işlevselliği Bitcoinin yanı sıra Ether (ETH) Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cashi (BCH) destekleyecek. İşlemler kripto ile başlatılırken sitenin bağlı traderlar ile kendi yerel itibari para biriminde sonuçlandırılacak.

2020nin 2. çeyreği itibarıyla PayPal 346 milyonun üzerinde aktif hesaba sahip ve 222 milyar dolarlık hacim gerçekleştirdi. Kripto ödemeleri 2021 itibariyle dünya çapında tahmini 26 milyon trader ağı tarafından desteklenecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku