Ünlü CEO: İlk 10’da Yer Alan Bu Altcoin’den Uzak Durun!

0 368

Three Arrows Capitalın CEO’su Su Zhu, kripto para sektörüne girecek yeni yatırımcılara Cardano’dan (ADA) uzak durmalarını tavsiye ediyor.

Katıldığı bir söyleşide, Su, Cardano’ya yatırım yapılması sorulduğunda, izleyicilere altcoin’den uzak durmalarını ve başka kripto paralara bakmalarını söyledi.

”Birkaç hafta önce komşularımdan biri de bana Cardano’yu sordu. Ona uzak durmasını söyledim ve daha uygun dijital varlıkların bir listesini verdim. Ben bunları söyleyince insanlar, benim aptal olduğumu düşünüyor. ”

Zhu’ya göre Cardano tamamen abartılmış bir proje ve uzun vadede yatırımcısına daha fazla kazançlar getirecek daha başarılı projeler var.

Riskten korunma fonu yöneticisi, bu boğa döngüsünde altcoinlerde vahşi bir volatilite dalgası öngörüyor ve bu düşüşler pek çok kişinin tahmin ettiği kadar büyük olmasa da tecrübesiz kripto para traderlarını sarsacak.

“Bununla birlikte, döngü öyle ki, ilk dalga gerçekten iyi olacak ve çok para kazandıracak ve sonra herkes FOMO’ya kapılacak. Sonra, insanlar bazı altcoin’lere saldıracak ve bu sırada büyük bir volatilite gerçekleşecek. Büyük kayıplar yaşanabilir”

DeFi Umut Vaat Ediyor

Merkeziyetsiz finans (DeFi) alanına bakıldığında Su, DeFi tabanlı altcoinlerin son zamanlarda büyük ölçüde bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor. Ancak, kurumsal paranın alanı gözetlediğine inanıyor. Three Arrows Capital CEO’suna göre, sermayeleri DeFi pazarlarına girdiğinde, bu varlıklar büyük potansiyeline ulaşacak.

“DeFi’nin son coşku dalgasından bu yana nispeten düşük performans gösterdiği kesinlikle doğru, ancak bunun aynı zamanda insanların satın aldıkları eski coin’leri hatırlamaları ve fiyata bakmaları ve hala tüm zamanların en yüksek seviyelerinin altında olmaları ve yine de aynı ön yargıya şekilde düşmelerinden kaynaklandığını düşünüyorum. DeFi coin’leri henüz bazı borsalarda listelenmedi. Ama aslında bunun geçici olduğunu düşünüyorum çünkü kurumsal paranın buraya gelmekte olduğunu düşünüyorum. Aslında DeFi tezini çok iyi anlıyorlar ve aynı zamanda gerçekleşen aktivite miktarını da alıyorlar ve bu yüzden zamanının geleceğini düşünüyorum … Sonunda para topu geliyor. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku