Ünlü CEO: BITMEX haberlerine rağmen düşük fiyatta Bitcoin alınmalı

0 0

 Bitcoin Perşembe günü günlük en yüksek seviyesi olan 10 bin 900 dolardan güçlü bir düzeltme ile karşılaştı.

Önde gelen kripto para birimi şu anda 10 bin 550 dolardan işlem görüyor ve seans düşüklerine ulaşıyor.

Altcoinler de yüksek oranda daha da düştü

Düşüş BitMEXte borsanın türev ve kara paranın aklanmasının önlenmesi ihlalleri nedeniyle tutuklamalar ve mahkeme süreci nedeniyle meydana geldi.

Birçoğu düzenleyicilerin endüstrinin satışlarındaki azaltmaya istekli olduğunu gösterdiği için bunun Bitcoin için uzun vadeli bir ayı trendi olabileceğini söylüyor.

Galaxy Digitalin CEOsu Mike Novogratz kararlı

Geçenlerde Bitcoin ve kripto piyasasında düşük fiyattan satın alınacağını belirtti. Sektör lideri kripto alanının bir borsadan çok daha büyük olduğunu iddia etti.

Novogratz: Kripto Bir Borsadan ve Kişiden Daha Büyüktür

Bitcoin son birkaç gündeki iki haber nedeniyle güçlü bir şekilde  reddedilme yaşadı. Her şeyden önce Başkan Trumpın COVID-19 itestinin pozitif çıktığı ortaya çıktı. İkincisi ABD CFTC ve diğer kurumlar kara para aklamayı önleme endişeleri ve türev ihlalleri nedeniyle BitMEXi suçladı.

Önde gelen kripto para birimi BTC yaklaşık yüzde 5lik bir düşüşle 10 bin 900 dolardan 10 bin 400 dolara düştü.

 Bu zayıflığa rağmen kripto yatırım bankası Galaxy Digitalin CEOsu Mike Novogratz tamamen piyasalarla ilgilenmiyor. Bu temel haber olayına rağmen Bitcoinin beklentileri hakkında şunları söyledi:

“Kriptocu arkadaşlar suçlu olduğunuzu kanıtlamak için masum olduğunuzu hatırlayalım. Bu Amerikan adaletinin temel taşıdır. Durumla ilgili hiçbir fikrim yok ama @CryptoHayesın iyi olmasını diliyorum. $ Btc ve crytponun herhangi bir borsa veya kişiden çok daha büyük olduğunu düşünüyorum. O halde fiyat düşükken Bitcoin alın.”

Bu Novogratzın aylardır Bitcoinin makro ölçekte avantajlı bir konumda olduğunu belirtmesinden sonra geliyor çünkü kripto para biriminin teşvik nedeniyle temelde bir teklifi var. Federal Rezerv ve ABD hükümetinin likiditeyi BTC ve altın gibi varlıklara yönlendirdiğini düşünüyor.

BTC Temel Bilgiler Hala Boğa

Bu orta vadeli temel endişeye rağmen diğer temel eğilimler Bitcoin için hala yükseliş gösteriyor.

Real Vision CEOsu Raoul Pal geçtiğimiz günlerde Bitcoinin uzun vadeli beklentileri hakkında şunları söyledi:

“Çoğu insan ikincisini anlamıyor ancak basitçe ifade edilirse Powell deflasyon için sıfır tolerans olduğunu gösterdi bu yüzden onu durdurmak için her şey yapacaklar ve bu altın ve Bitcoin için iyi. Powell enflasyon istiyor. Gerçek talep artış enflasyonunu elde ettiğini sanmıyorum ancak aynı görevdeki diğer merkez bankalarıyla birlikte fiat devalüasyonu alacak. “

Pal daha önce temel eğilimler nedeniyle diğer tüm işlemlerin BTCye göre “daha düşük” olabileceğini söylemişti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku