Ünlü CEO: Bitcoin şu anda dünyadaki en iyi yatırım fırsatı

0 0

Büyük kripto para birimi şirketi Abranın kurucu ortağı ve CEOsu Bitcoinde (BTC) yükselişe işaret ediyor.

Abranın CEOsu Bill Barhydt 23 Ekimde attığı bir tweette Bitcoin varlıklarını birkaç hafta önce önemli ölçüde artırdığını açıkladı. CEOya göre Bitcoin şu anda toplam yatırım portföyünün yüzde 50sini oluşturuyor.

Barhydt Money Talksun bir bölümünde sahip olduğu varlıklardan bahsetti. 23 Ekim YouTube canlı yayınında Barhydt “Bitcoin şu anda dünyadaki en iyi yatırım fırsatıdır” diyerek Bitcoin konusundaki yükseliş duruşunu yineledi.

Yönetici Bitcoinin kıtlığının kripto para biriminin en iyi yatırım seçeneği olmasının en büyük nedenlerinden biri olduğunu söyledi. Barhydt “Yeni Bitcoinin basılması önümüzdeki yıllarda sıfıra yaklaştıkça itibari paraya karşı değeri fırlayacak” dedi.

“Nakit veya aynı zamanda fiat olarak da adlandırılan devlet tarafından basılan para aslında değersizleşirken Bitcoinin değeri sabit kalıyor. Asla şu anda olduğundan daha az fiat basılmayacak. Nakit sadece gittikçe daha fazla değersizleşecek. “

Canlı yayın sırasında Barhydt Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) gibi stabilcoinlere ve merkez bankası dijital para birimlerine veya CBDClere de değindi. Dijital yuan gibi küresel CBDClerin ihraç edilmesinin merkez bankalarının para basmayı bırakacağı anlamına gelmediğini savundu. Barhydt “Tam tersi bu aslında istediği zaman para basma sorumsuz davranışlarına devam etmelerini kolaylaştırıyor” dedi.

Barhydt en önde gelen Bitcoin boğalarından biri olarak biliniyor. Ekim 2020nin başlarında Barhydt 2015ten beri BTC fiyatında yükselişe geçtiğini iddia etti. Daha önce Barhydt Bitcoini altınla karşılaştırılabilir bir değer deposu olarak adlandırmıştı.

Bununla birlikte ünlü Wall Street yatırımcısı ve milyarder Paul Tudor Jones CNBC’nin Squawk Box sabah programında Bitcoini övdü ve Bitcoini “o zamandan daha fazla” sevdiğini belirtti. Milyarder yatırımcı Bitcoinde “küçük tek haneli bir yatırım” olduğunu da iddia etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku