Ethereum da her şey 500 dolar seviyesine bağlı

0 0

Ethereum son günlerde güçlü bir yükseliş geçirdi ve bu onu 360 Dolar aralığından 420 Doların en yüksek seviyesine çıkardı. Analistler 500 Doları desteğe çevirmeyi başardığında daha yüksek bir makro hamle yapacağını söylüyor.

Kripto para birimi şu anda 390-400 Dolarlık bölgeyi elinde tuttuğu için daha yüksek hareket edecek şekilde konumlanıyor.

Daha önce bildirildiği üzere analistler madeni paranın 420 Doları desteğe çevirmeyi başarması durumunda 500 dolara geçme olasılığının yüksek olduğunu söylüyorlar. Bir kripto varlık analisti konu hakkında şu yorumu yaptı:

“Dolar ETHde 395 Dolarlık üzerinde güzel bir kırılma yaşadı . ETH her zaman geri dönüş sağlamaz bu nedenle 395 Dolarlık bir geri dönüş kesinlikle daha yüksek seviyelerden önce mümkündür. Bu 490 Dolarlık zirvelere yakın bir geri dönüş için iyi görünüyor. “

ETHnin 500 Doları desteğe çevirmesi durumunda analistler daha yüksek seviyelere fırlayacağını söylüyor.

Ethereumun 500 doları desteğe çevirmesi durumunda makro bazda dört basamaklı bir ralli başlayacağını öne sürüyor. 500 dolar önemlidir çünkü Ağustos ayındaki rallide piyasanın zirvede olduğu noktadan uzak değil. 500 doların üzerinde coinin “fiyat keşfi” ne girebileceğini gösteren çok az tarihsel fiyat hareketi de var.

“Ben tam vuruşa hazır olana kadar bu nispeten geniş aralıkta oynamaktan mutluyum. Bu esas bölgenin orta noktasının onu almak için destek görevi gördüğünü görmek isterdim. “

ETH2ye ilişkin temel geri bildirim

Ethereum bir gerileme ile karşı karşıya ancak raporlar ETH2 yükseltmesinin geri çekilebileceğini gösteriyor.

Ethereum Vakfı araştırmacısı Danny Ryan CoinDesk tarafından ilk elde edilen bir yorumda yükseltme için para yatırma sözleşmesinin denetim tamamlanana kadar yayınlanmayacağını söyledi:

“Bu kütüphane anahtarlar oluşturmak ve mesajları imzalamak için çok önemlidir. Kritik erken aşamalarda [şu anlama gelir] bu kitaplığı kullanırsanız güvenli olmaları gerekir; cüzdanlarınızı oluşturmak için kullanırsanız iyi bir rastgeleliğe sahip olması gerekir; ve ilişkili bir imzası olan depozitolarınızı imzalıyorsanız bunun doğru olması gerekir ”dedi. “Bu kitaplığın ne kadar kritik olduğu göz önüne alındığında ve bu kitaplıkta temel bir hata varsa oluşum birikimleri açısından bir miktar hata yapabiliriz bu engelleyicidir.”

Ryan bu denetimin Kasım ayına kadar gecikmeye neden olabileceğini öne sürdü.

Yükseltme üzerinde çalışan başka bir Ethereum geliştiricisi depozito sözleşmesi yayınlandıktan sonra sürüm ile ETH2 dağıtımı arasında muhtemelen 6-8 haftalık bir boşluk olacağını söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku