Ünlü CEO: Bitcoin bu sıkışıklığı kıracak

0 0

Binanace CEOsu Changpeng Zhao Bitcoinin (BTC) önünde sonunda bu 9 bin – 9 bin 500 dolarlık dar işlem bandından ayrılacağını ancak öncü kripto paranın şimdi gerçekten çok sakin olduğunu söyledi.

 Kripto borsası Binanceın CEOsu Changpeng Zhao Bitcoinin tekrar 10 bin dolarlı seviyelere çıkmasını neyin sağlayacağından emin olmasa da Bitcoi’in son günlerdeki istikrarına dikkat çekti.

 Bloomberg Daybreak programında konuşan CZ Bitcoin’in rekor düşük oynaklığı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

CZ; “Bence er ya da geç bu seviyelerden çıkışa geçecek ama şu anda Bitcoin gerçekten çok sakin” dedi. CZ Bitcoin’de kaybolan oynaklık nedeniyle kripto para birimine insanların artık sabit bir para dediklerini söyledi.

 Binance CEOsu şu an için Bitcoinin geleneksel piyasalarla yüksek korelasyonda olduğunu söyledi.

 CZ; “Borsa muhtemelen kripto pazarından bin kat daha büyük. Bu azaldığında ve birçok insan çok para kaybettiğinde kripto yatırımı olan insanların çoğu bu yatırımları nakde çevirmek isteyecek. Bununla birlikte Bitcoinin güvenli liman özellikleri zamanla gelecektir” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku