Ünlü CEO: Bitcoin bu sıkışıklığı kıracak

Abone Ol
Ünlü CEO: Bitcoin bu sıkışıklığı kıracak
Emre Boran
 • 21 Temmuz 2020
 • Yazar:

  Binanace CEO'su Changpeng Zhao, Bitcoin'in (BTC) önünde sonunda bu 9 bin – 9 bin 500 dolarlık dar işlem bandından ayrılacağını ancak öncü kripto paranın şimdi gerçekten çok sakin olduğunu söyledi.

   Kripto borsası Binance'ın CEO'su Changpeng Zhao, Bitcoin'in tekrar 10 bin dolarlı seviyelere çıkmasını neyin sağlayacağından emin olmasa da Bitcoi’in son günlerdeki istikrarına dikkat çekti.

   Bloomberg Daybreak programında konuşan CZ, Bitcoin’in rekor düşük oynaklığı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

  CZ; "Bence er ya da geç bu seviyelerden çıkışa geçecek ama şu anda Bitcoin gerçekten çok sakin” dedi. CZ, Bitcoin’de kaybolan oynaklık nedeniyle kripto para birimine insanların artık sabit bir para dediklerini söyledi.

   Binance CEO'su şu an için Bitcoin'in geleneksel piyasalarla yüksek korelasyonda olduğunu söyledi.

   CZ; “Borsa muhtemelen kripto pazarından bin kat daha büyük. Bu azaldığında ve birçok insan çok para kaybettiğinde, kripto yatırımı olan insanların çoğu bu yatırımları nakde çevirmek isteyecek. Bununla birlikte, Bitcoin'in güvenli liman özellikleri zamanla gelecektir” dedi.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Binanace ile ilgili her şey

  Binance, kendi bankasını satın almayı veya kurmayı düşünüyor

  Binance, kendi bankasını satın almayı veya kurmayı düşünüyor

  Dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’ın CEO'su Changpeng Zhao; nam-ı diğer CZ; kendi bankalarına sahip olmanın küresel finansal otoritelerle etkileşim için bir kanal daha açac...

  • 23 Temmuz 2020
  Ünlü CEO: Bitcoin bu sıkışıklığı kıracak

  Ünlü CEO: Bitcoin bu sıkışıklığı kıracak

  Binanace CEO'su Changpeng Zhao, Bitcoin'in (BTC) önünde sonunda bu 9 bin – 9 bin 500 dolarlık dar işlem bandından ayrılacağını ancak öncü kripto paranın şimdi gerçekten çok sakin oldu...

  • 21 Temmuz 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.