Ünlü Bitcoin Düşmanının Oğlu Tüm Yatırımlarını Bitcoin’e (BTC) Taşıdı

0 41

Ünlü altın maksimalisti ve Bitcoin (BTC) eleştirmeni Peter Schiff’in oğlu Spencer Schiff, tüm portföy yatırımlarını Bitcoin’e (BTC) taşımaya karar vermiş gibi görünüyor.

Schiff, Twitter’dan yaptığı açıklama ile “Oğlum, 50.000 doların altındaki son düşüşte tamamen Bitcoin’e girdi. Portföyünün yüzde 100’ü artık Bitcoin’de” dedi. Ünlü Bitcoin eleştirmeni, oğlunun son gümüş hisselerini de sattığını belirtti.

Schiff, genç neslin yatırım tercihleriyle ilgili endişelerini dile getirerek, “Kendi oğlumun beyni yıkanmışsa, çocukların çoğunun ne kadar savunmasız olduğunu bir düşünün. Sonsuzluğa ya da çöküşe yatırım yapıyor.” ifadelerini kullandı.

Schiff’in açıklamaları kripto para topluluğunda büyük ölçüde memnuniyetle karşılanırken, birçok kişi yüzde 100’lük Bitcoin yatırımının Schiff’in oğlunu daha zengin yapacağını söyledi. Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, “Ailenizden en azından biri bu yıl servetini artıracak” yorumunda bulundu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku