Ünlü Bitcoin Boğasından Cardano (ADA) İtirafı!

0 311

Görünüşe göre, ünlü Bitcoin boğası Mike Novogratz’ın radarına giren son kripto para birimi Cardano (ADA) oldu.

Dijital varlık ticaret bankası Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, kısa süre önce attığı bir tweet’inde kripto para topluluğuna piyasanın genel hali ve kullanım durumları hakkında sorular yöneltirken Cardano için merakını dile getirdi.

Novogratz, “Bunun [Cardano] üzerine proje inşa eden var mı? Kullandınız mı? Piyasa değeri neden bu kadar yüksek? Bir fon varlığı olmalı mı?” dedi. Ayrıca Cardano’nun henüz ticaretini yapmadığı çok az sayıdaki kripto para biriminden biri olduğunu da itiraf etti.

Novogratz’ın Merkeziyetsiz Finans’a (DeFi) Olan İlgisi ve Öngörüsü

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dışındaki kripto para endüstrisini kucaklayan ilk Wall Street’cilerden biri olan Novogratz, merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosistemine de büyük ilgi gösteriyor.

Rapçi Lil Yachty ile Ocak ayında yaptığı röportajda, Aave (AAVE) ve Chainlink (LINK) gibi şirketlerin finans sektöründe bir sıçrama yapabileceğinden bahsetmiş, bu token’larla birlikte Compound (COMP), yearn.finance (YFI), Uniswap’ın (UNI) önümüzdeki beş yıl içinde büyük patlama yapacağını söylemişti. Novogratz, röportaj sırasında Litecoin’e (LTC) sert çıkarken, Dogecoin (DOGE) yatırımcılarını da uyarmıştı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku