Ünlü analistten inanılmaz Ripple (XRP) tahmini

0 55

Kripto alanındaki birçok kişi için elindeki kriptoyu şu an satması ve parasını nakit olarak yatırması hiç de iyi bir fikir değil. Kripto paralar şu an oldukça revaçta ve fiyatları hızlı bir şekilde değer kazanıyor.

Kripto analisti ve yatırımcı Credible Crypto da aynı şeyi düşünüyor daha da önemlisi XRP kripto varlığına sahip olanlar için geleceket büyük kazançlar olacağını tahmin ediyor. Analist XRPnin yaklaşmakta olan boğa koşusundan daha fazla fayda sağlayacağına ve yüzde 1000den fazla artacağına inanıyor.

Credible Crypto Twitterda açıklamayı yaptı ve 70 binden fazla takipçisine XRPnin yaklaşan döngü boyunca en karlı kripto paralar arasında olacağını umduğunu söyledi. Doğru ya da yanlış çoğu mevcut rallinin son yarılanma olayı tarafından katalize edildiğini düşünüyor.

Yatırımcı kripto piyasası için bir geri çekilmenin yakın olduğuna ve piyasadaki birçok altcoinden farklı olarak XRPnin geri çekilmeden büyük ölçüde etkilenmeyeceğini açıkladı.

Geri çekilme bölgesi için doğru fikre sahipsiniz. Pek çok altcoinler sert bir şekilde çöker ancak XRP / BTC desteklidir bu nedenle diğer altcoinler kadar kötü etkilenmeyebilir.

Yine de Credible Crypto geri çekilmenin sadece kriptoya yatırım yapmayı düşünenler ve karlarını yükseltmek isteyenler için mükemmel bir giriş noktası olacağını düşünüyor.

Analist  “$ XRPde gördüğümüz düzeltme tamamen sağlıklıydı” dedi.

XRPnin Göreceli Güç Endeksi (RSI) çok dikkat edilmesi gereken bir hikayeyi ortaya koyuyor diyen Credible Crypto elindeki XRPyi satan herkesin en büyük kripto para birimi 20.000 Dolar a yükselmeden önce 197 Dolar değerindeyken BTClerini satanlar gibi olacağını da sözlerine ekledi.

Ancak artış önümüzdeki birkaç gün içinde gerçekleşmeyecek ve büyük olasılıkla uzun vadeli bir hedef olacak.

Credible Crypto aynı zamanda geleneksel borsada deneyimli bir tüccar ve XRPye ilgi duymuş gibi görünüyor.

Twitter takipçileri XRPnin yaklaşan döngüde zirveye ulaştığında bekleyeceği fiyat hedefini sorguladı kripto tüccarı XRPnin 25 ila 30 $ a ulaşmasını beklediğine olumlu yanıt verdi.

Mevcut piyasa rallisi Bitcoinin nereye gideceğine ilişkin sosyal medya platformlarında bir dizi spekülasyon doğurdu. Credible Crypto önde gelen dijital varlıkları bir düzeltmenin beklediğinden emin olsa da bunun yakın zamanda gerçekleşmeyebileceğini ve Bitcoinin yükseliş eğiliminde olmaya devam edebileceğini söyledi.

Analist biz geri çekilmeden önce Bitcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini söyledi. BTCnin önümüzdeki günlerde tüm zamanların en yüksek seviyesini kıracağını da sözlerine ekledi. Crypto Credible daha sonra % 30- % 40lık bir geri çekilme olasılığının ortaya çıkacağını söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku