Kritik bir kavşağa ulaşan Bitcoin nereye doğru gidiyor?

0 1

Bitcoin ve kripto piyasası için geçtiğimiz birkaç hafta çılgınca geçti kripto para birimi büyük kazançlar elde ederken piyasanın geri kalanı da sürekli güç işaretleri gösteriyor.

Ethereum ve daha küçük altcoinlerin tümü yükselirken 19.000 $ lık satış baskısı yükselişini yavaşlatırken BTCnin rallisi durmaya başladığında altcoinler ön plana çıkmaya başlıyor.

Yakın vadede BTC eğilimlerinin nerede olacağı tamamen 19.000 $ a olan tepkisine bağlı olacaktır.

Bir yatırımcı Bitcoinin şu anda bir kavşakta olduğunu ve kısa vadeli eğiliminin potansiyel olarak orta vadeli görünümü için bir dönüm noktası olduğunu belirtti.

Bitcoin son birkaç gün ve haftalarda bazı muazzam güç işaretleri gösteriyor ve 19.000 $ civarında görülen satış baskısı oldukça yoğun.

Orta vadede piyasa eğilimlerinin nerede olacağı tamamen bu seviyeye bağlı olacak çünkü burada bir ret inanılmaz derecede korkunç olabilir.

Bununla birlikte bu seviyenin üzerinde bir kırılma onu önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha yükseğe fırlatan bazı muazzam ivmeyi yakalamak için ihtiyaç duyduğu tek şey olabilir.

Bir analistin şu anda bir kavşak noktasında işlem gördüğünü belirttiği için önümüzdeki birkaç gün kripto eğilimi hakkında biraz fikir verecektir.

Bitcoin şu anda işlem gördüğü yerin hemen üzerindeki satış baskısının oldukça yoğun olduğu kanıtlandı ancak henüz yoğun bir reddi katalize edemedi.

Bu analistlerin bu önemli direnç seviyesinin üzerinde yakın bir kırılma beklentisiyle Bitcoinde yaygın bir şekilde yükselişe geçmesine neden oldu.

Analiz: BTC önemli bir kavşağa ulaştı

Bir analist Bitcoinin şu anda kritik bir kavşağa ulaştığını ve yakın vadede nasıl bir eğilim göstereceğini önümüzdeki günlerde ve haftalarda nereye yöneleceğini belirleyebileceğini açıkladı.

Analist özellikle BTCnin hem 19.000 Dolar hem de 18.500 Dolar desteğine tepkisini inceliyor.

“Bence şu an BTC kavşağındayız. Alıcılar geçen hafta Asyadaki erken düşüşten sonra yaptıkları gibi 185 bin destek bölgesinden agresif bir şekilde ortaya çıktılar ve biz yine 19 bin dolara bir atış yaptık.”

Bu önümüzdeki birkaç günün önümüzdeki günlerde ve haftalarda tüm pazarın eğilimini anlamak için çok önemli olacağı anlamına gelir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku