Ünlü Analistten Cardano (ADA) ve 7 Altcoin İçin Çarpıcı Fiyat Tahmini!

0 344

Kripto para piyasasının en tanınmış  stratejisti ve trader’ı olan Michaël van de Poppe, Cardano (ADA) ve yedi altcoin için izlenecek kilit seviyeleri ana hatlarıyla açıkladı.

Analist attığı yeni bir dizi tweet’te, 236 bin takipçisine Cardano’nun (ADA) yeni bir satış olasılığından kaçınmak için desteğini elinde tutması gerektiğini söyler.

“Bu tıpkı Ethereum ve Bitcoin’de (BTC) olduğu gibi çok önemli bir noktada. Bu seviyede tutmak, yükseliş için büyük anlam ifade ediyor. 1 dolarlık seviye kaybedilirse, fiyat 0,675 dolar ve 0,80 dolar’a inecektir. ”

Trader’ın listesindeki bir başka coin video ve oyun protokolü Verasity (VRA). Analist, coin’in 0.02 dolar civarındaki desteği tutması gerektiğini söylediği.

“Bu, muazzam bir dürtü hareketinden sonra düzelme yaşıyor gibi görünüyor ve böyle bir düzeltme normaldir. Destek seviyesini kaybettik, şimdi bir sonraki desteğe yaklaşıyoruz ve burada bir dip yapabiliriz. ”

Üçüncü altcoin, zincirler arası merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü Reef Finance (REEF. Van de Poppe’ye göre, REEF şu anda 0,027 ila 0,003 dolar arasında destek olduğu sürece menzile bağlı. İlk hedef, 0,049 dolarlık direnç aralığıdır.

 

Van de Poppe, Telcoin’deki (TEL) gelişmeleri de yakından izliyor. Mobil operatörler için tasarlanan kripto para, yükseliş trendini yeniden başlatmak için 0,0045 dolar civarındaki desteği tutmalıdır.

“Ağır dürtü, şimdi de çok sağlıklı bir düzeltme ile yukarı doğru hareket ediyor. Önemli destek seviyesi test edildi. Bu destek seviyesi tutarsa ​​ve 0,0064 dolar civarındaki kırmızı alan kırılırsa, yeni bir ani hareket gibi görünüyor. ”

Kripto stratejisti Fetch.ai’ye (FET) de bakıyor. Van de Poppe’ye göre, blok zinciri tabanlı yapay zeka projesi, bir dip oluşturmadan önce 0,27 dolara kadar düşebilir.

Rezerv Rights (RSR) da Van de Poppe’nin listesinde. Analiste göre, Reserve Token’ın (RSV) istikrarını kolaylaştıran kripto para birimi, 0.00000127 desteğine sahip olduğu sürece Bitcoin’e (RSR / BTC) karşı başka bir yükseliş için hazırlanıyor.

“Bu, şu anda çok önemli bir noktada, çünkü destek için buradaki direnişi tersine çevirmesi gerekiyor. Bunu yaparsak, yükseliş trendinin bir devamı gelecek.”

Van de Poppe, bir ralli başlatmadan önce 0,20 dolar’dan bir ayağı daha alması gerektiğini söylediği ödeme altyapısı platformu COTI’yi de yakından izliyor.

Van de Poppe’nin radarındaki son coin, kripto para ve fiat ödeme işlemcisi UTRUST’tır (UTK). Kripto para analisti, UTK’nın 0,000011 direncinde başka bir yükseliş kaydetmek için  BTC’ye karşı 0,00000694’te destek tutması gerektiğini söylüyor.

“Kırmızı bölgenin gerçekten bunun için satış alanı olduğu eski bir tablonun yeniden karşımızda. Şu anda bu seviye destekleniyor. Hala bir sonraki dürtü dalgasından önce birikiyor. ”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku