Ünlü analistlerden 2020’nin zirvesindeki Bitcoin için devasa tahminler

0 0

Bitcoin 2020nin en iyi performans gösteren makro varlığı oldu. Önde gelen bir makro yatırımcı ve 10T Holdings ve Gold Bullion Int. Gibi firmaların kurucu ortağı Dan Tapiero bunun devam edeceğini düşünüyor.

Tapiero: “BTCnin diğer tüm varlıklardan daha iyi performans göstermediği” bir dünya hayal edemediğini söyledi.

Makro analist: Bitcoin giderek rakipsiz hale geliyor

Bitcoin yalnızca geçen ay yüzde 60ın üzerinde artış gösterdi. Önde gelen kripto para birimi dört hafta önceki en düşük seviyelerde 11 bin 200 dolardan bu makalenin yazımı itibariyle 18 bin doların üzerine fırladı. Bugün erken saatlerde BTC 18 bin 488 dolardan işlem gördü ve ralliden sonra 16 bin dolara düşeceğini düşünen yatırımcıların çoğunu şok etti.

Bu performans kripto para birimini bazı küçük altcoinlerin yanı sıra geçen ay en iyi performans gösteren varlıklardan biri haline getirdi. Teknik olarak Bitcoin geçen ayın ve yılın en iyi performans gösteren makro varlığı oldu.

Tapiero Bitcoini överken Bank of America menkul kıymetler bölümü tarafından paylaşılan bir grafiğe atıfta bulunuyordu. Grafik çoğu fon yöneticisinin yükselen piyasaların ve S&P 500ün 2021de Bitcoin altın ve hatta gayrimenkul kadar “güvenli” bir şeyden daha iyi performans göstereceğini düşündüğünü gösterdi.

50 bin dolar görülebilir

Makro analist ve 10T Holdings ve DTAP Capitalin kurucusu Dan Tapiero tarafından paylaşılan Bank of America raporunun / anketinin ekran görüntüsünü aşağıda görebilirsiniz. Tapiero öne çıkan bir Bitcoin boğasıdır. Birkaç kez kripto para biriminin bu piyasa döngüsünde 50 bin dolar ve ötesine ulaşacağını düşündüğünü söyledi.

100 bin dolar hedefi

Analistler teknik açıdan önümüzde bir makro ralli görüyorlar.

Josh Rager geçtiğimiz günlerde kripto para biriminin aylık mumunu önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde kapatacak gibi göründüğü için üstel bir yükselişin eşiğinde olduğunu belirtti. Aylık mum henüz kapanmadı ancak önümüzdeki iki hafta içinde bu son derece yüksek seviyeleri tutmayı başardığı için muhtemelen kapanacak:

“Bitcoin her zaman bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerine kapandığında bunuyüzde 700 ila yüzde 1000lik bir yükseliş izledi. Kasım bir önceki yüksek seviyeyi kırdığımızı gördüğümüz ilk aylık kapanış olabilir ve tarihsel olarak bu kripto piyasası için çok yükseliş işareti oldu”

 Mevcut seviyelerden yüzde 700 bile yükselen Bitcoin 100 bin dolara geçişi tetikleyecektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku