Ünlü analist: XRP 30 dolar olacak

0 47

 “Credible Cripto” kripto piyasasında bir sonraki boğa koşusu sırasında XRP fiyatının 20 ila 30 ABD dolarına kadar yükseleceğini öngörüyor.

Analiste göre boğa koşusu önümüzdeki iki ila üç yıl içinde gerçekleşecek.

Ünlü kripto analisti “Credible Crypto” dünden bu yana XRP fiyatında büyük bir artış öngören diğer uzmanlara katıldı. Teknik analist 68.000 takipçisine bir dizi tweet ile XRPnin temelleri nedeniyle kripto piyasasında bir sonraki boğa koşusunda 20 ila 30 dolar arasına yükselebileceğini açıkladı. Ancak Credible Crypto bunun ötesinde fiyatları gerçekçi olmadığı gerekçesiyle reddetti:

Gerçekçi olalım. XRP fiyatı “önceden belirlenmiş” değildir. XRP “altın destekli” değildir. XRP BTCnin sahip olduğu fiyatlara (10.000 $ +) ulaşmayacaktır.  XRP doların yerini almaz. Ancak önümüzdeki 3 yıl içinde sizin ve benim hayatınızı değiştirecek paralar yapmak için bunlardan herhangi birini yapması gerekmiyor.

Uzun vadeyi bilmiyorum ancak bir sonraki boğa koşusunda (2-3 yıl) 20-30 dolar arıyoruz.

Credible Crypto XRPnin bunun gerçekleşmesi için 1.000.000.000.000.000 dolarlık bir piyasa değerine ulaşması gerekeceğinden 10 bin dolara yakın bir fiyatın gerçekçi olmadığını savunuyor. Analist “Bu imkansız” dedi. Ek olarak “bir kripto para biriminin piyasa değerini ilgisiz bir varlık ile karşılaştırmaya çalışmak tamamen saçmadır” diye belirtti.

Dolayısıyla XRP “Apple veya Amazonun piyasa değeri” ile karşılaştırılamaz. Aynı zamanda “kripto alanındaki diğer ilgili varlıklarla karşılaştırmanın saçma olduğunu” söyledi.

Gerçek dünya kullanımını ve benimsemesini görmeye başlarsa onu tutmanın değeri vardır sade ve basit. […] Kelimenin tam anlamıyla şu anda tüm kripto alanı bir dereceye kadar spekülatif bir abartı mı? XRPnin çoğundan daha fazla kullanımı benimsemesi ve talebi var bu da onu sağlam bir coin yapıyor. 

Analistin açıkladığı gibi Ripple tarafından verilen token çok daha büyük bir potansiyele sahip ve şu anda diğer kripto para birimlerinden çok daha fazla kabul görüyor. Bununla birlikte Credible Crypto bir sonraki boğa koşusunun önceki ikisi kadar spekülatif olmasını bekliyor. Ancak “gerçek kullanım durumları” ortaya çıkarsa en büyük yararlanıcılardan biri XRP olabilir:

Kendimizi kandırmayalım spekülasyon tıpkı son 2deki gibi bir sonraki boğa koşusunu körükleyecek şeydir ve bu spekülasyon tıpkı son 2 gibi birçok kişiyi çok zengin edecek. Diyorum ki hala erkenciyiz. Gerçek kullanım durumları ve faydalar şu anda sahip oldukları ölçekte değil başarmayı amaçladıkları bir şeydir. Gerçek kullanım durumları ve yardımcı program zamanla büyümeye devam edecek.

Ben de bunu söylüyorum… XRP gibi bazı projeler önemli ilerleme kaydetti ve potansiyellerini kanıtladı ancak bu potansiyelin tanınması ve büyük ölçekte kullanılması yıllar alacak. Ölçek burada anahtardır sadece zaman alır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku