Ünlü Analist Nisan ve Haziran İçin Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Açıkladı

0 5

Piyasa analisti ve tanınmış podcaster Preston Pysh Bitcoinin parabolik yükselişini sürdürmeye hazır olduğunu söyledi.

Bitcoinde Neler Oluyor adlı podcastin yeni bir bölümünde Pysh BTCnin önümüzdeki aylarda Bitcoin karşıtlarının eleştirilerini boşa çıkaracağını lider kripto para biriminin beklentilerin ötesinde performans göstereceğine inandığını söylüyor.

Bence Bitcoindeki yükseliş destansı olacak. Nisanın ortasında fiyat insanların beklediğinden çok daha fazla olacak. Ve sonra doğal bir volatilite yaşayacağımızı ve sağlıklı bir düşüşten sonra yaz ortasından sonbahara kadar altı haneli rakamlara ulaşacağımızı düşünüyorum. Bu devasa ralliyi izlemek büyüleyici olacak. İşte o zaman CNBCde Bitcoini eleştiren kişilerin yüz ifadelerini görmek isterim.

Eğlenceli olacak çünkü herkes Bitcoini izliyor ve Bu şey nedir? Hiç mantıklı değil diyor. İnsanlar Tesla için de aynısını düşünmüşlerdi. Bitcoin de aslında benzer bir hikaye ancak 10 kat daha fazla iyi bir başarı hikayesi.”

Nisan ve Haziran Fiyat Tahmini

Bitcoinin gelecekteki fiyatına gelince Pysh Bitcoinin iki ayda dik bir yükseliş kaydettiğini belirtti ve yüzde 106nın üzerinde kazanç elde ettiğini gösteren bir tweete atıfta bulunarak şunları söyledi:

“Bunu yeniden çizdim ve bu yüzden grafikte söylüyorum bu olsun ya da olmasın hiçbir fikrim yok ancak kısa süre önce yayınladığım grafiğe göre Nisan ortasında 95 bin dolara kadar çıkacak “

Son olarak  analiste göre Bitcoin Haziran ayının sonunda 150 bin dolara ulaşacak.  

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku