Ünlü Analist Max Keiser: Bitcoin (BTC) Fiyatı Yakında Bu Seviyelere Ulaşacak!

0 172

Kısa bir konsolidasyon döneminden sonra, Bitcoin (BTC) fiyatı nihayet önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 58.350 dolar’ı kırdı ve 60 bin dolar’ı geçti. Bitcoin analisti Max Keizer, bir sonraki kısa hedefi 77 bin dolar olarak tahmin etti. Analistler, fiyattaki bu artışı, Bitcoin için büyük spot alımlar öneren Coinbase ve Binance’teki büyük negatif Bitcoin fiyat prim farkına bağlıyorlar.

Coinbase Pro (USD Çifti) ve Binance Prim Farkı 

Coinbase primi, fiyat hareketini ölçmek için kullanılan göstergelerden biri olarak hizmet etti. Bitcoin’in 60 bin doları aşan bu hareketinin, Binance’de büyük Bitcoin spot satın alımıyla beslendiği görülüyor. CryptoQuant tarafından paylaşılan verilere göre, USD çiftleri için Coinbase Pro ve Binance arasındaki Bitcoin fiyat prim farkı – 332 dolar’a kadar düştü ki bu şimdiye kadarki en düşük seviyelerden biri.

Bu, fiyatın muhtemelen Binance’deki büyük spot alımlardan kaynaklandığı anlamına geliyor. Bunun dışında borsalara yönelik stabilcoin girişi, boğaların hala satın aldığını gösteriyor.

Ünlü Bitcoin analisti Max Keizer, Bitcoin fiyatı için bir sonraki kısa vadeli hedefin 77 bin dolar, uzun vade’de is 220.000 dolar olacağını söyledi.

Altcoin piyasasına gelince, Ethereum ve LTC gibi önde gelen kripto para birimleri de büyük bir iyileşme gösteriyor ve önceki ATH’lerine yaklaşıyor. Ethereum için önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi 2042 dolar ve ETH an itibariyle 1879 dolar’dan işlem görürken, LTC için önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi 247 dolar idi ve şu anda 219 dolar’dan işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku