Ünlü Analist Austin Arnold’a Göre Bu Altcoinler Mart ve Nisan Ayları İçin En İyi Tercih!

0 327

Altcoin Daily sunucusu ve kripto analisti Austin Arnold, önümüzdeki haftalarda yatırımcıların radarında yer alması gereken en iyi projeleri listeledi

Arnold, yayınladığı yeni bir videoda 562 bin YouTube abonesine Ethereum’un (ETH) önümüzdeki dönemde takip ettiği bir numaralı proje olduğunu söylüyor.

Tüccar, Ethereum ekibinin gelecek ay işlem ücreti kullanımına yönelik optimizasyonları içeren Berlin güncellemesini gerçekleştirmeyi planladığını vurguluyor. Kripto analisti, yakın zamanda Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, akıllı sözleşme platformunun önümüzdeki birkaç hafta içinde 100 kat artmaya hazır olacağına inandığını söyledi.

İknci sırada, Charles Hoskinson’ın akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) year alıyor.

“Gerçek şu ki, Cardano’nun ekosistemi inşa ediliyor. Tekrar söylüyorum, Cardano, bugün dört yıl önceki Cardano’dan çok farklı. Dört yıllık araştırma ve geliştirme sürecimiz var, Byron’dan Shelly’ye geçişimiz var, şimdi token ihraç etme, birkaç ay içinde akıllı sözleşmeler, büyüyen kullanıcı tabanı, daha yüksek enflasyon olaılığı var. Cardano takip edilmesi gereken bir proje.”

Listesinde üçüncü sırasında, gizlilik merkezli MimbleWimble güncellemesi için hazırlandığını söylediği Bitcoin fork’u olan Litecoin (LTC) var. Arnold ayrıca, piyasa değerine göre en iyi dokuz kripto paranın genellikle bir boğa piyasasında iyi performans gösterdiğini ve kripto para biriminin “önümüzdeki aylarda en iyi risk ayarlı getiriye sahip olabileceğini” iddia etti.

Chainlink (LINK), analistin listesinde dördüncü sırada geliyor. Arnold, bir numaralı merkeziyetsiz oracle projesine olumlu bir ışık tutan yakın tarihli bir Citigroup raporunu paylaştı.

“Citigroup tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapor, Chainlink’in Bitcoin üzerinde öne çıkabileceğini tahmin etti. LINK, blockchain küresel olarak zaman içinde gelişmeye devam ettikçe Chainlink ekosistemindeki token olarak artabilir.”

Daha Az Bilinen Altcoinler

Arnold’un  listesindeki beşinci, altıncı ve yedinci altcoinler Polygon (MATIC), Skale Network (SKL) ve SushiSwap’dir (SUSHI). Bu altcoin’lerin hepsi bu hafta Coinbase’de piyasaya sürüldü ve önümüzdeki haftalarda parabolik bir ralli yapabilirler.

Listenin sekizincei sırasında son zamanlarda muazzam bir büyüme gösteren, NFT tokenı Chiliz (CHZ) var. CHZ  yıl içinde yüzde 10,460’ın üzerinde artış gösterdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku