Ünlü Analist Elliot Wainman Yatırım Yapacağı Altcoin’i Açıkladı!

0 347

Kripto para analisti Elliot Wainman, radar dışında kalan bir altcoin’in muazzam miktarda likidite çekmek üzere olduğunu ve kendisinin de yatırım yapacağını söyledi.

Yayınladığı yeni bir videoda  Wainman, 283 bin takipçisine olağanüstü bir artışa tanık olacağına inandığı merkeziyetsiz tasarruf protokolü Anchor’ı (ANCT) yakından takip ettiğini açıkladı.

Analist, Anchor’un mevduat getirisinin, diğer kripto para platformlarının sunduğu kazançlara kıyasla, önemli ölçüde daha yüksek olduğunu vurguladı.

“Yani sabit oranlı bir getiri olarak yüzde 20 yıllık yüzdelik getiri son derece yüksek. BlockFi gibi bir şeye bakıyorsunuz, yüzde 8.6 alıyorsunuz ve bu, ilk duyduğumuzda oldukça yüksekti. MPH, yüzde 9 veya yüzde 10 civarında sabit oranlı getiriler görüyordum.

Yani, sabit oranlı bir getiri için yüzde 20 kesinlikle duyulmamış bir oran. Ve eğer bunu başarabilirlerse ki öyle görünüyor, bu çılgınca miktarda likidite çekecektir. ”

Wainman, Anchor’un mevcut tasarruf ve getiri sistemini potansiyel olarak bozabileceği için oyunun kurallarını değiştirdiğini söylüyor.

“Bana göre, bu yüzde 20’lik sabit oranlı getiriyi başarılı bir şekilde teslim edebilirlerse, büyük miktarda likidite yakalayacaklar. Ve milyarlarca dolardan bahsediyorum. Çünkü çok parası olan insanlar, çok fazla karmaşıklık bir sisteme girmeden çok para kazanmak isterler.”

Yani, özellikle paralarını yüzde 2’lik bir getiri sağlayan ABD hazine bonolarına yatıran dünyadaki en büyük para yatırımcıları düşünürseniz, bu çok büyük bir anlaşma. Bu, hazine getirisinin 10 katıdır. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku