Ünlü Analist: Chainlink (LINK) yakında 20 doların üzerine çıkacak

0 4

Diğer altcoinler gibi Chainlink (LINK) de son haftalarda güçlü bir düzeltme yaşadı. Bu düzeltmeyle sadece birkaç hafta önce yaklaşık 20 dolar olarak belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesinin yaklaşık yüzde 50 altında.

Güçlü düşüşe rağmen analistler LINKin fiyat beklentileri konusunda iyimser.

Ünlü analist Chainlinkin Yakında 20 Doların Üzerine Çıkacağını Düşünüyor

Bitcoinin Martın en düşük seviyelerinde 10 bin dolara V şeklinde bir dönüş yapacağını doğru olarak tahmin eden kripto para birimi yatırımcısı LINKin geleceği konusunda iyimser.

 Analist aşağıdaki tabloya atıfta bulunarak şu yorumu yaptı:

“LINK dolar düşük teklifler 8-9 dolar dan ve şimdi 10 dolar civarında biraz biriktiriyor. Trend onaylarsa daha fazla boyut oluşturacaktır. Sanırım bu bir sonraki çalışmada 28-32 dolar olacak. dolar BTC çifti de yakında geri dönmeye hazır görünüyor. “

Tek boğa o değil

Amsterdam Menkul Kıymetler Borsasında kripto analisti ve yatırımcı olan Michael Van De Poppe geçtiğimiz günlerde Chainlinkin bir sonraki adımda nereye gideceğini göstermek amacıyla aşağıdaki tabloyu paylaştı:

“Daha yüksek zaman aralığı seviyeleri LINK üzerinde oldukça net. Daha düşük zaman dilimi potansiyeli giriş bölgeleri 12 dolara sıçrama potansiyeli ile yaklaşıyor. 12 dolar ve 13-13.50 dolar kırmak ufukta ” dedi.

Her iki grafik de LINKin tarihsel olarak önemli destek seviyelerine ulaştığı için bir teklifi yakalama eşiğinde olduğunu gösteriyor.

Bitcoine Bağlımlılık

Chainlinkin kendi teknik değerleri ve kendi temelleri varken LINK’ın fiyat hareketleri nihayetinde Bitcoininkine bağlıdır. Önde gelen kripto para birimi elbette dijital varlık ve blok zinciri alanının makro yörüngesini belirler.

Bitcoin neyse ki teknik ve zincir içi bir bakış açısıyla makul gerekçelere dayanıyor.

Bir analist Bitcoinin “hareketli kayıplar” metriğinin artık “hareketli karları” geride bıraktığını tespit etti. Aşağıdaki tabloya başvurarak şunları yazdı:

“Yani kırmızı çizgiler yeşil çizginin üzerine çıktığında boğa bölgesine girdiğimiz anlamına gelir çünkü bu noktada kâr için değil zararla satış yapan insan sayısı -> çok sayıda rekt insanı. Dipler böyle oluşur. Kırmızı çizgi ne kadar yüksekse o kadar iyidir. “

Yeşilde olduğundan daha fazla Bitcoin yatırımcısının kırmızı renkte olduğunu satış baskısını azalttığını ve böylece yukarı doğru fiyat hareket şansını artırdığını açıkladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku