Ünlü Analist Bu Hafta Radarınızda Olması Gereken 2 Altcoin’i Açıkladı!

0 244

Kripto para analisti Jason Pizzino, traderlara bu boğa döngüsünde büyük kazançlar elde etme potansiyeline sahip olduğuna inandığı iki NFT tokenı açıkladı.

Pizzino yayınladığı yeni bir videoda, NFT çılgınlığı devam ederken hangi NFT projelerine yatırım yapmanın iyi bir yatırım tercihi olabileceğini paylaştı.

Pizzino, traderların henüz parabolik bir ralli yapmamış projeleri bulmalarını tavsiye ediyor. 3 milyar dolarlık bir piyasa değerinin hemen altında duran ve fiyatı bu yıl yüzde 9 bin artmış olan Chiliz (CHZ) gibi projeler teorik olarak fiyatı ikiye katlayabilirken, Pizzino, devam eden NFT çılgınlığında 5, 10 veya 20 kat artabilecek tokenların peşinde olduğunu belirtti.

Trader ayrıca, bir varlığın tamamen seyreltilmiş piyasa değerine ve mevcut piyasa değerine bakılması gerektiğini de söyledi.

Örneğin, NFT projesi Ecomi’nin (OMI) şu anda 1,9 milyar dolarlık bir piyasa değeri var, ancak eğer tüm tokenlerı dolaşımda olsaydı, bu rakam 8,5 milyar dolar değerinde olacaktı. O zaman, piyasa değerine göre ilk 15 proje arasında olacaktı.

Bu Projeler Büyük Potansiyele Sahip

Pizzino’nun büyümek için potansiyel olduğuna ve nispeten küçük pazar paylarına sahip olduğuna inandığı iki proje, kripto para tüccarı Josh Rager’ın da yakın zamanda bahsettiği Gameswap (GSWAP) ve Shroom.Finance (SHROOM).

Shroom, NFT basmak ve takas etmek için bir NFT protokolü oluşturuyor ve yardımcı platformu Gameswap, oyuncuların, oyun içi varlıklarla ticaret yapmasına izin verme konusunda uzmanlaşmıştır.

Pizzino, popüler oyun tokenı Enjin (ENJ) ‘nin sahip olduğu piyasa değerinin yarısına ulaşsalar bile, her iki projenin de 15 ve 20 kat büyüyebileceğini belirtiyor.

“İşte bu yüzden bu tokenlar, ileride yatırımcılarına büyük kazançlar getirmeye adayalar.”

Özellikle, tüccar Gameswap (GSWAP) için 20 milyon dolarlık piyasa değerinin biraz üzerinde olduğu için gelecekte büyük bir artış potansiyeli olduğunu belirtiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku