Ünlü Analist Bu Altcoin’e Odaklanırken Bitcoin (BTC) Yatırımcılarını Uyardı!

0 139
Kripto para sektöründe Smart Contracter olarak bilinen ve binlerce kişi tarafından yakından takip edilen bir trader ve analist, piyasa değerine göre ilk 50’ye girmeye hazırlanan bir altcoin’in patlamaya hazır göründüğünü söyledi.

Analist, 113.300 Twitter takipçisiyle Polygon’un (MATIC) kısa vadede 0,48  / 0,49 dolar fiyat aralığına kadar yükselebileceğini gösteren bir grafik paylaştı. CoinGecko’ya göre MATIC, an itibariyle yaklaşık 0,39 dolardan işlem görüyor. Analist şunları söyledi:

”Matic için daha büyük bir boğa bayrağı dalgasının içindeki boğa bayrağı görünüyor. Altcoin pek yakında uçacak”

CoinGecko’dan gelen veriler, piyasa değerine göre 55’inci sıradaki varlık olan MATIC’in son 30 günde yüzde 250’den fazla değerde fırladığını gösteriyor. Altcoin, en iyi kripto borsası Coinbase’in bu ayın başlarında Skale Network (SKL) ve SushiSwap (SUSHI) ile birlikte varlığı listeleyeceğini açıklamasının ardından fiyatta büyük bir artış elde etti.

Eski adıyla Matic Network olan Polygon, artık “Ethereum’un Blockchain’in İnterneti” olarak nitelendirilen bir katman-2 ölçekleme çözümüdür. Projenin web sitesine göre proje, “Ethereum uyumlu blockchain ağları oluşturmak ve bağlamak için bir protokol ve çerçeve” görevi görmeyi amaçlıyor.

Smart Contracter, Bitcoin’deki kısa vadeli düşüş eğiliminin piyasayı aşağı çekmesi durumunda MATIC’e durdurma emri verdiğini belirtti.

Analist kısa süre önce BTC’nin kısa sürede 50 bin dolar aralığına düşebileceğine inandığını öne süren bir  grafik paylaştı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku