Ünlü analist bu 3 kripto varlığında portföy oluşturacak

0 3

DataDash kurucusu ve popüler kripto analisti Nicholas Merten Ekim ayında üç kripto varlığında daha büyük pozisyonlar oluşturmayı düşünüyor.

CoinGeckoya göre Merten’in listesindeki bir numara 16 Eylül’deki lansmanından sonraki günlerde yaklaşık 840 dolara kadar yükselen yeni Uniswap protokol yönetişim tokenı olan UNI var. Merten halihazırda bir UNIye sahip olduğunu ancak token önemli ölçüde geri çekildiği için daha fazlasını satın almak istediğini ve merkezi olmayan yatırım platformunun faydasına inandığını söylüyor.

“Buradaki kilit noktam Uniswapin muhtemelen temelde en kullanışlı sık kullanılan ve değerli DeFi protokolü olmasıdır. Toplam kilitlenme değerine bir göz atarsak … en büyük DeFi protokolüdür. “

İkinci seçimi ise OmiseGO (OMG). Kripto etkileyicisi OMGnin Ethereum blok zincirinde hızla yükselen işlem maliyetleri sorununu ele almaya hazır olduğunu belirtiyor.

Merten ayrıca neden OMGde bir pozisyon oluşturduğunu da açıklıyor.

“Hepinizin muhtemelen bildiği gibi Tether bu durumda OmiseGo ile bir ortaklık kurduğunu duyurmuştu. Tetheri OmiseGoya taşıma ve sadece Ethereum ana ağındaki ücretleri düşürmek için değil aynı zamanda ikinci katmanı kullanan kişilere daha düşük fiyatlara sahip olma fırsatı vermek için bu zincir içi talebin bir kısmını kaldırmaya izin vermeye başladılar. “

Teknik açıdan Merten OMG / BTC çiftinin devasa bir 10 kat getiri sağlayacak konumda olduğunu söylüyor.

Son seçimi ise fiyat-arz dengesini sağlamayı amaçlayan yeni bir kripto türü olan Ampleforth (AMPL). Teknik incelemesine göre AMPL’nin arzı token fiyatına göre her 24 saatte bir yeniden satışa gidiyor. AMPL 1 doların üzerinde işlem yaparsa arz genişler ve kullanıcılar daha fazla token alır ve AMPL 1 doların altında alım satım yaparsa tedarik sözleşmeleri ve kullanıcılar token kaybeder.

Merten AMPLde “makul büyüklükte bir pozisyona” sahip olduğunu ve bunu önümüzdeki birkaç ay içinde yükseliş eğilimi olarak gördüğünü söylüyor.

“Burada fiyatı analiz ederken bu destek hattında üçüncü kez burada test etmeye çok yaklaşmış olmamız hoşuma gidiyor…”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku