Bitcoin, bu tarihten sonra fırlayacak!

0 0

Bitcoin son geri çekilme de dahil olmak üzere son iki haftadır ortalama performans gösteriyor. En iyi analistler Bitcoinin ABD seçimlerine kadar daha yavaş kalacağını tahmin ediyor. Beklentiler ise Bitcoinin ABD seçimlerinden sonra fırlayacak olması yönünde…

Bitcoin önceki tüm destek bölgelerini aşacak ve boğalar lehine kalırsa tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleyecek.

MEHMET ÇOBAN’IN BİTCOİN YORUMU İÇİN TIKLAYIN

Kripto para piyasasındaki boğalar Bitcoini 12 bin dolar bandını geri almaya yetecek kadar zorlamıyor. Üst düzey uzmanlara göre senaryo önümüzdeki birkaç ay boyunca aynı kalacak.

Borsa ve Bitcoin korelasyonu

Bitcoini etkileyen ana faktörlerden biri borsa ile olan ilişkisidir. Örneğin dünya çapındaki büyük şirketler COVID-19 nedeniyle önemli tehditlerle karşı karşıya.

Bu tür şirketlerin pazar payları istikrarlı bir şekilde düşüyor olsa da ve borsa düşmeye devam ederken Bitcoin muhtemelen düşüş bölgesinde kalacak. Ayrıca ABDdeki siyasi senaryo da Bitcoinin fiyatını belirleyen etmenlerden biri.

Seçimler dışında Yüksek Mahkeme Yargıcı Ruth Bader Ginsburgun ani ölümü ekonomik kültüre ilişkin endişeleri artırıyor.

Kripto para borsası e – Toronun yöneticisi bu konuyla ilgili olarak ““Seçimle ilgili belirsizlik ve Yargıtay Yargıcı Ruth Bader Ginsburg’un ölümü sonrasında hisse senedi piyasalarında paniğe neden oldu. Geleneksel varlıklar bugün olduğu gibi durduğunda tüccarlar borçları karşılamaya çalışırken genellikle geniş bir holding hissesini tasfiye edecekler böylece bitcoinin bugün ABDdeki büyük hisse senedi endekslerinden daha keskin bir şekilde düşmesine neden olacaklar” dedi…

Trade Blockdaki kurumsal araştırma müdürü Ruth Baderin yorumlarını kabul ediyor. Todaro enflasyonun Bitcoinin daha da büyümesine yardımcı olacağını ve standart hisse senedi piyasasının büyük bir düşüşle karşı karşıya kalacağını belirtiyor.

Todaro sözyerine şöyle devam ediyor: “Bunun dijital para birimleri de dahil olmak üzere piyasalara yayıldığını görüyorsunuz. Bu düşüşe rağmen özellikle belirsizlik devam ederse ve piyasalar ABD seçiminin nasıl sonuçlanacağı konusunda daha da gergin hale gelirse hisse senetleri aşağı yönlü ivme yaşamaya devam ederken Bitcoin önemli bir toparlanma görmesi mantıklı.”

Bitcoin önümüzdeki birkaç ay içinde yukarı doğru hareket edecek

Bitcoinin son birkaç aydaki performansını inceledikten sonra. BTC yeni bir yükselişe işaret etme havasında değil ve boğalar fiyatını daha fazla zorlamıyor. Ancak önümüzdeki birkaç ay BTC / USDnin büyümesini belirleyecek. Bitcoinin önceki kayıplarını geri kazanması ve yeni zirveler belirlemesi sadece bir zaman meselesidir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku