Ünlü analist: Bitcoin’de düşüş olasılığı az

0 0

İstatistikçi Willy Woo piyasa 11 bin dolara yaklaştıkça Bitcoin (BTC) fiyat yörüngesinin ileriye dönük boğaları desteklemeye çalıştığına inanıyor.

Woo 14 Eylülde yayınladığı tweette piyasa kompozisyonundaki gücün altını çizdi ve mevcut fiyat seviyelerinin yatırımcılar için yararlı bir giriş noktası olabileceğini söyledi.

Woo: “Feci” BTC fiyat düşüşü olasılığı düşük

Analist “Kripto paraların el değiştirmesinin bir başka dürtüsü tamamlandı önümüzdeki haftalarda bir sonraki yön hareketi muhtemelen yukarı doğru. Buradan fiyatta herhangi bir felaket düşüşü görmemiz pek olası değil” dedi.

Özellikle haftanın ilk gününde 10 bin 800 dolarlı seviyelere kadar olan yükseliş analistlerin daha fazla yükseliş ivmesi için önemli bir görünüm oluştuğunu düşünmesini sağladı.

Piyasadaki bu iyimserliğe karşın Bitcoinin hala düşerek CME Groupun Bitcoin vadeli işlem piyasasındaki 9 bin 600 dolar seviyesindeki boşluğu doldurma riski de hala göz önünde. Aynı şekilde bu seviyede önemli alıcı desteği ile bunun gerçekleşmesi için bir ihtimal olduğunu belirten Woo “Boşluğu doldurmak için başka bir kısa vadeli düşüş konusunda hala temkinliyim. Ancak şu ana kadar likidite için önden koşmuş gibi görünüyor ki burada direnci kırarsak güçlü bir yükseliş olacak” şeklinde konuşuyor…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku