Rusya’nın en büyüğünden blockchain hamlesi

0 0

Rusyanın en büyük bankası Sberbankın bir yan kuruluşu emtia ticareti finansmanı için blockchain tabanlı bir platforma katıldı.

Sberbank Switzerland AG blok zinciri destekli ticaret finansmanı hizmetini uygulamak için İsviçre ticaret finansmanı platformu Komgo ile bir anlaşma imzaladı.

Sberbank Switzerland AG temsilcileri Komgo ile işbirliğinin ticaret finansmanının artan dijitalleşmesini ele aldığını söyledi.

Cointelegraphta yer alan habere göre Sberbankta ticaret finansmanı başkanı Evgeny Kravchenko emtia ticareti finansmanının Sberbank Switzerland AGnin stratejik bir işi olduğunu belirtti. Yöneticiye göre Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri şirketin ana pazarları Sberbank Switzerland AG ayrıca küresel olarak ticaret akışlarını da destekliyor.

Kravchenko “Son yıllarda piyasa oyuncularının ihtiyaçlarını takiben ticaret finansmanı dijitalleşmesi çarpıcı bir şekilde hızlandı” dedi ve Komgo’nun ticaret finansmanının Sberbank’ın operasyonlarının verimliliğini daha da artıracağını sözlerine ekledi.

Daha önce bildirildiği gibi Komgo Ethereum blok zincirine dayalı bir emtia ticareti finansmanı platformu geliştiren merkezi olmayan bir ticaret finansmanı başlangıcı. Amaçlarından biri ticaret finansmanı işlemlerini hızlandırmanın yanı sıra paydaşların emtia ticareti bilgilerine anında başarı sağlayan bir anlaşmayı takip etmelerine izin vermek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku