Ünlü analist: Bitcoin’de 20 bin dolar hedefine birkaç ay kaldı

0 1

Kripto para analisti Nicholas Merten Bitcoinin 20 bin dolarlık rekorunu kırmasının çok yakın olduğunu söyledi.

Youtubeun en popüler kripto kanalı DataDashin yeni bölümünde konuşan Merten Bitcoine 20 bin doları aşan bir seviyeye ulaşmasına birkaç ay olduğunu belirterek BTCnin çıkış ve iniş döngülerini inceledi.

BİTCOİN İÇİN 6 MADDE 6 HAYAL KIRIKLIĞI… TIKLAYIN

2022de 100 bin dolar beklentisi

Merten parabolik bir miting başlatmak için iyi bir pozisyon alındığını söyledi:

“Bitcoinin aylık grafiğine baktığımda (geçmişle) ilginç bir benzerlik görüyorum. Bu bana birkaç ay içinde 20 bin doların üzerine çıkacağım konusunda güven veriyor. Odaklandığım ilk şey uzun vadeli grafikler. Genişleme döngüleri… Aslında bundan bahsettik. Her döngünün 11 ila 13 ay arasında nasıl genişlediğinden bahsettik. Bu durumda doğal kalması için bir öncekine 12 ay ekledik. Sonuç olarak Kasım 2022 gibi yaklaşık 100 bin dolarlık bir zirve bekliyoruz.”

“2015-2017 boğa sezonu gibi…”

Başarılı analist ayrıca 100 bin dolarlık tahmininin 500 bin dolar tahmin edenlerle orantılı olduğunu belirtti. Merten ayrıca BTCnin yeni rekorlarının kırılmasının herkesi aktive edeceğini ve harika bir altcoin sezonu sağlayacağını ve Bitcoin egemenliğinin 2015-2017 boğa sezonundakilere benzer sinyaller verdiğini söyledi:

“Bu benzerliğin iyi bir sinyal olduğunu düşünüyorum. Yaklaşan bir altcoin döngüsünün erken aşamalarında olabiliriz. Altcoin sezonu hiç başlamadığında 72den 66ya giden BTC hakimiyetinden bahsetmiyorum bile … Bu altcoinlerin yer kaplaması için iyi. Şu anda doğru yerdeyseniz ve bundan sonra doğru hamleleri yaparsanız çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz ”

Öte yandan Merten yeni altcoin sezonunun Ethereum tarafından tetikleneceğine inanıyor. İkinci büyük kripto para biriminin birkaç ay içinde patlayacağını söyleyen Merten “Bulmak istediğimiz şey bu kamanın üstünde bir kırılma ve hem düşük fiyatların hem de yüksek seviyelerin devam etmesi. 2020 sonbaharında kışa doğru bir dönem geçiriyoruz. Bu dönemde Altcoin ve Bitcoin hakimiyetlerindeki beklentilerimize yaklaşabiliriz” dedi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku