Ünlü analist, “Bitcoin bu seviyeyi düşerse alın” dedi…

0 0

Analist Credible Crypto kısa vadede Bitcoin fiyatı için bir yükseliş ve 2021in tüm zamanların en yüksek seviyesi için yeni bir yükseliş öngörüyor.

İki analistin belirttiği gibi ABD dolarının şu anda destek bulması Bitcoin için düşüş eğilimi gösterebilir.

Bitcoin 12 bin dolar işaretinde birkaç kez reddedilmiş olsa da piyasadaki duyarlılık hala yükselişte. Analist ve yatırımcı Credible Crypto geçtiğimiz günlerde mevcut piyasanın “resmi olarak yükseliş eğilimi” olduğunu açıkladığı bir video yayınladı. Bitcoin analizi sırasında iyimserliğini ifade etti ve tüm yatırımcıların kendilerine sorduğu soruyu cevaplamaya çalıştı:

Bitcoin tekrar toparlanmaya başlamadan önce ne kadar düşecek?

Credible Crypto piyasanın mevcut durumunun 2017 pazarına benzer olduğuna inanıyor. Tam olarak aynı olmadığını açıklığa kavuştursa da “olabildiğince yakın” ifadesini kullandı. Bu nedenle büyük kripto para birimleri için yükseliş bekliyor. Analist Bitcoinde bunun bir konsolidasyon aşamasında olduğunu söyledi. Ayrıca mevcut fiyat bölgesini önemli bir destek seviyesi olarak nitelendirdi.

Bu seviyeye düşerse alın

Analist Bitcoinin ne kadar düşeceği sorusunu yanıtlarken yatırımcıların kripto para biriminin 11 bin dolar aralığında kalmasına dikkat etmesi gerektiğini söyledi. Bununla birlikte Bitcoin analistin aşağıda gösterildiği gibi “anında satın alma” olarak adlandırdığı bir bölgeye 10 bin 500 dolar a kadar düşebilir. Yatırımcılara Bitcoin bu hedefe ulaşması halinde satın almalarını önerdi.

Bitcoin mevcut destek alanında kalırsa analist Bitcoin fiyatının muhtemelen 12 bin dolarlık direnci aşabileceğine ve kısa vadede 14 bin dolarlık bir hedef fiyata geçebileceğine inanıyor. Bu seviyeye ulaştıktan sonra Bitcoin fiyatı yükseliş eğilimine devam edebilir ancak yine de tüm zamanların en yüksek seviyesinin altında.

Yatırımcı fiyatın 16 bin ila 17 bin dolara ulaşabileceğine inanıyor. Bu seviyenin yakınında yatırımcı BTC tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin doların üzerine çıkmak için ivme kazanmadan önce daha fazla düzeltme bekliyor. Ancak analist bu yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine gelecek yıl ulaşılmasını bekliyor.

Credible Crypto “Sanırım biraz zamanımız var. 2021e kadar yeni zirvelere dokunmayacağımızı düşünüyorum. Yani önümüzdeki birkaç ay içinde yeni zirveler bekleyenler için biraz daha uzun sürecek diye düşünüyorum. Bu düşüşün çok şaşırtacağını düşünüyorum ama bizim için iyi olacak” dedi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku