Ünlü Analist Bitcoin (BTC) Rallisi ile Patlama Yapmasını Beklediği 3 Altcoin’i Açıkladı

0 237

Etkili bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşırken, devasa bir rallinin eşiğinde olduğuna inandığı üç altcoin’i açıkladı.

Bitcoin, yaklaşık üç hafta içinde ilk kez 57 bin dolar seviyesini yeniden test ederken, Flood takma isimli kripto para balinası, 110 bin Twitter takipçisine, Bitcoin’in boğa koşusunu takip edebilecek üç kripto varlığının yatırımcıların radarında olması gerektiğini söyledi. Analist şunları söyledi:

“Daha önce çok büyük fiyat artışları yapan bu altcoinler, Bitcoin’de meydana gelen artışla birlikte harekete geçecekler: SOL (Solana). SNX (Synthetix). AAVE.

Bunlara ek olarak, bazı FTT Tokenları (FTX) ”

Analistin Önceki Tahminleri Doğru Çıktı

Şubat ayı sonlarında, tüccar, fiyatının parabolik olarak yükselişine inandığı altcoinleri açıklamıştı.

Bu yılın başlarında analist, Bitcoin’in 2021’in çoğunu 50 bin doların üzerinde kalacağına ve merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü olan Synthetix’in yönetişim tokenı olan SNX’in bu yıl 24 doların üzerinde işlem göreceğine dair cesur bir açıklama yapmıştı.

SNX, Şubat ayında kısa bir süre için 24 dolar’ın üzerinde işlem görüyordu ve şu anda 21 dolar civarında seyrederken, Bitcoin Şubat ortasından bu yana 50 bin dolar aralığında işlem görüyor. An itibariyle, Bitcoin 54.617 dolar’dan işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku