Ünlü analist anket yaptı: Bitcoin 2022’den önce 55 bin dolara ulaşacak mı?

0 1

Son haftalarda ünlü Bitcoin analisti “PlanB” ve onun Stok Akış (S2F) modelinin geçerliliği hakkında çok fazla tartışma yapıldı. PlanB 3 Temmuzda yaptığı bir oylamada kripto para topluluğuna modele inanıp inanmadıklarını sordu. Sonuçlar topluluğun bu konuda tam anlamıyla ikiye ayrıldığını gösterdi.

KATILIMCILARIN NEREDEYSE YARISI S2F BİTCOİN FİYAT MODELİNE İNANMIYOR

Twitter’da 115 binden fazla takipçisi olan PlanB 3 Temmuzdaki anketinde şu soruyu sordu:

Sizce Bitcoin Aralık 2021den önce 288 bin dolara mı 100 bin dolara mı 55 bin dolara mı ulaşacak veya 55 bin doların altında mı kalacak?

Belirtilen fiyatlar S2F modelinin yinelemelerinden elde edildi. BTC Aralık 2021de belirtilen fiyatlara ulaşmazsa modelin yinelemeleri geçersiz hale gelecek.

PlanB’nin anketine katılanların yüzde 42’sinden fazlası Bitcoinin o zamandan önce 55 bin doları geçeceğini düşünmediklerini söyledi. Ankete katılanların geri kalanı önümüzdeki 18 ay içinde 55 bin doların üzerinde bir hareketin mümkün olduğunu düşünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku