Ünlü aktör William Shatner 125.000 Blockchain tabanlı NFT sattı

0 8

Orijinal Star Trek serisinde Kaptan Kirk rolüyle tanınan ünlü aktör William Shatner kripto para birimleri ve Blockchain alanına oldukça pozitif yaklaşıyor.

Aynı zamanda bir yazar yapımcı senarist ve yönetmen olan Kanadalı aktör Blockchain teknolojisine olan iyimser bakış açısını göstermek için WAX ile ortaklık kurdu.

Şirket Shartnerın ilk günlerinden bu yana hatıralarını oluşturan yaklaşık 125.000 dijital fotoğrafın yer aldığı 10.000 paket sattıklarını açıkladı. Açıklamada koleksiyoncuların 10.000 paketin dokuz dakika içinde satılmasına gösterdiği ilgiye dikkat çekti.

“Koleksiyoncular aktörün kişisel yaşamından ve kariyerinden fotoğraf alım satımı yaptıkça ikincil piyasalardaki satışlar ve işlemler artıyor.”

Koleksiyonerler değiştirilemez tokenleri satarak ticaret yapmanın yanı sıra tam sahiplik kayıtlarını ve işlem geçmişini görüntüleyebiliyor envanterlerini sosyal medyada sergileyebiliyor ve diğer yatırımcıların istek listelerini araştırabiliyor.

Wax İş Geliştirme Direktörü Evan Vandenberg “Bu sürümü seviyorum. Sadece William Shatnerın kişisel hatıralarının bir blok zincirinde yer alması açısından değil aynı zamanda shard konsepti ve kart oluşturma yeteneği NFTleri başka bir seviyeye taşıması gereken basit ama harika bir mekanik.” şeklinde yorumladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku