Chainlink ile Colorado ortaklığı

0 1

Chainlink (LİNK) ve Colorado Eyaleti yeni bir piyango oyunu oluşturmak amacıyla hackathonda için bir ortaklık kurdu. Kazananlardan ilk üç kişiye 17.500 dolarlık ödül ile Chainlink sponsorluğunda 8.500 dolarlık Web3 bonus ödülleri verilecek.

1 milyar dolarlık hedef

Colorado Lottery dünyanın her yerinden olan katılımcılara açık bir GameJam Hackathon oluşturdu. Ulusal piyango yeni girişimci oyunlar dışarıda yapılan rekreasyonlar alan koruması ve okulların iyileştirilmesi için 1 milyar dolar toplamayı hedefliyor.

Colorado Valisi Jared Polis devletini teknoloji alanında lider yapmaya kararlı olduğunu belirtti.

“Geçen yıl devletimizi bir teknoloji lideri konumuna taşımak için kamu-özel teknoloji ilişkilerini geliştirmek ve teknoloji sayesinde vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla Colorado dijital hizmetlerini aktif duruma getirdik.

Açılışın 31 Temmuz akşamı gerçekleştiği etkinlikte Vali Polis ve Vitalik Buterin açılış konuşmasını yapmak üzere söz aldı. Basın açıklamasına göre bu “Piyangonun ilk kamu-özel ortaklığı ve hackathonu.”

Chainlink Blockchainin alışılmışın dışında bir başarı göstermesini istiyor

Chainlinkin kurucu ortağı Sergey Nazarov Lottery ile çalışmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi. Ayrıca Blockchain teknolojisinin alışagelmişin ötesinde bir yeniliğe imza atarak başarı göstermesini istediğini aktardı :

“Geliştiricilerin sahtekarlığa dayanıklı oyun uygulamaları oluşturmalarını sağlamak için Colorado Lottery ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Bence bu akıllı sözleşmelerin blok zincirlerin sahtekarlığa karşı korumalı ve son derece güvenilir dijital anlaşmalara ihtiyaç duyan birçok pazara tokenlerin ve on-chain finansal ürünlerin (Defı) ötesine geçmek için başarılı bir şekilde oluşturulabileceğini gösteriyor.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku