Uniswap’te (UNI) yatırımcılar dikkatli olmalı

0 9

Uniswap (UNI) RSIyi aşırı alım bölgesinin derinliklerine iten güçlü bir yükseliş trendinde. RSI uzun bir süre için aşırı alımda kalabilir ancak aşırı alım seviyelerinden gelen düzeltmeler hızlı ve keskin olabileceği için yatırımcılar dikkatli olmalıdır.

Olumsuz taraftaki ilk destek 15.3963 dolardaki% 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesidir. Fiyat bu seviyeye geri dönerse boğaların agresif bir şekilde düşüşleri satın aldığını ve daha derin bir düzeltmenin girmesini beklemediğini gösterecektir.

Boğalar fiyatı 20.5612 doların üzerine çıkarabilirse UNI / USD çifti 28 dolara ve ardından 32 dolara yükselebilir. Her iki hareketli ortalama da yükseliyor ve RSI 79un üzerinde bu da boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte düzeltme 15.3963 doların altına inerse bir sonraki destek 12.2054 dolarda % 61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesine yakın olan 20 günlük EMAda (11.85 dolar). Daha derin bir düşüş genellikle yükseliş trendinin bir sonraki ayağının başlangıcını geciktirir.

4 saatlik grafik paritenin bayrak formasyonu yaptığını gösteriyor. Boğalar fiyatı bayrağın üstüne çıkarabilirse yükseliş devam edebilir ve parite 22 dolara ve ardından 25 dolara yükselebilir.

Diğer bir olasılık paritenin düzeltmeye ve 20-EMAya düşmeye devam etmesi. Fiyat bu desteğin üzerinden geri dönerse hissiyatın pozitif kaldığını ve boğaların küçük düşüşlerle alım yaptığını gösterecektir.

Yükseliş trendinin şu anki ayağında fiyat 20-EMAda defalarca destek aldı. Bu nedenle 20-EMAnın altındaki bir kırılma yükseliş hissinin azaldığını ve 15.3963 dolar a ve ardından 50-SMAya düşüşle sonuçlanabileceğini gösterecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku