Uniswap Airdrop Değeri, Erken Satış Yapmayanlar İçin 13.000 Dolar Seviyesini Geçti!

0 34

DeFi platformu Uniswap, AirDrop olarak kullanıcılarına yerel kripto parası UNI hediyesi vermişti. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen UNI token’lar bir yıl içerisinde popülaritesini artırmayı başardı.

17 milyar dolar piyasa değerini ve günlük 1 milyar dolar işlem hacmini geçen UNI, ilk olarak Uniswap kullanıcılarının her birine 400 UNI verilerek başlamıştı. Bir noktada dağıtımın yapıldığı tarihte, 400 UNI token’a sahip olan herkese 800 dolar düşmüştü ancak o zamandan bu zamana ciddi değer artışı yaşayan UNI, yazım itibari ile 33.31 dolar seviyesine kadar yükseldi. Bu da AirDrop’dan gelen UNI token’ları ellerinde tutan kullanıcıların şu an 13 bin doların üzerinde bir varlıkları olduğu anlamına geliyor.

400 Token ortalama 1200 dolar seviyesinden 12.000 dolar seviyesine yaklaşık 160 gün içinde ulaştı ve bu durum kripto para piyasasında sabrın aslında ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Öngörü eksikliği ve 1200 dolarlık bedava kripto para aldıklarını düşünerek satış yapan yatırımcılar, muhtemelen an itibari ile oldukça pişmanlık duyuyorlardır.

UNI token’ları şimdi bile satmak, DeFi platformunun artan popülaritesi ve kullanıcı sayısını düşündüğümüzde aynı tür pişmanlıklar doğurabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku