Ripple, SEC’in Açtığı Davayı Kaybetmesi Halinde Ne Yapacak? Ripple CEO’su Açıkladı!

0 107

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 7 Mart’ta HBO’da yayınlanmayan Axios röportajının bir bölümünde, şirketinin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) açtığı davayı kaybetmesi durumunda ne yapacaklarını paylaştı.

Garlinghouse, kripto para topluluğunda çok konuşulan yasal savaşı kaybetmeleri durumunda ABD’den ayrılabileceklerinin sinyalini verdi. Bununla birlikte Garlinghouse, Ripple’ın ABD’li regülatöre karşı bir zafer kazanacağından emin görünüyor.

Yahoo!’nun eski kıdemli başkan yardımcısı Garlinghouse, yeni bir kripto para şirketi kuracak olması durumunda bunu ABD’de yapmak istemediği söyledi ve ABD için Blockchain endüstrisindeki “liderlik eksikliğinin” kötü bir durum olduğunu yineledi:

ABD’nin bugün bildiğimiz şekliyle internete katılım doğası büyük bir kâr kaynağı olmuştur. Jeopolitik güç kaynağı oldu. Bu yüzden Blockchain gibi yeni nesil bir teknolojide liderlik eksikliğimizin ABD için iyi olmadığını düşünüyorum.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku