UNICEF, Kripto Para Fonu Bugüne Kadarki En Büyük Yatırımını Yapıyor

0 3

Bugün yedi farklı gelişmekte olan ekonomiden sekiz teknoloji şirketi UNICEF Kripto Para Fonundan Ethereum kripto para yatırımı alacak.

UNICEF’in kripto etkin yatırım aracı bu şirketlere önümüzdeki altı ay içinde ilgili teknolojilerini ölçeklendirme veya prototip oluşturmada yaklaşık 28600 dolar değerinde 125 ETH verdi. Bu yatırımı alan şirketler UNICEF’in İnovasyon Fonu’ndan şimdiden 100.000 dolara kadar fiat para birimi aldı.

Böyle bir şirket olan Afinidata küçük çocuklu ebeveynlere eğitim içeriği sunuyor. Bir diğeri Cireha çevrimdışı dünyada kullanmak için konuşma veya dil bozukluğu olan çocuklar için iletişim sistemleri kuruyor. Bunlar bir misyonu olan şirketler ve UNICEF onlara bu misyonu daha da ileri taşımak için kripto para birimi etkin bir ivme veriyor.

UNICEF Venturesın liderlerinden Chris Fabian “Bu fonların – dünyanın yedi ülkesindeki sekiz şirkete – aktarılması 20 dakikadan az sürdü ve bize 20 dolardan daha ucuza mal oldu. Neredeyse anında küresel değer hareketi aktarılan toplam miktarın % 0.00009dan daha az ücretleri bağışçılarımız ve destekçilerimiz için gerçek zamanlı şeffaflık heyecan duyduğumuz araç türleridir” dedi.

UNICEF dünyanın dört bir yanındaki çocukların refahını koruyan Birleşmiş Milletler örgütü olduğundan aynı zamanda daha iyi bir gelecek için çalışıyor. Organizasyon dünyadaki teknoloji şirketlerine para dağıtırken Blockchain teknolojisinin gelecek planlarına tam olarak uyduğunu belirtmek gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku