Uluslararası spor organizasyonu TransAnatolia başladı

0 2

Oldukça kısa bir süre içerisinde dünyanın en iyi ralli raid yarışlarından biri olarak anılmaya başlayan uluslararası spor organizasyonu TransAnatolia nihayet bugün başladı.

Temelinde insanın mücadele duygusuna ve ilham verici bir fikre dayanan TransAnatolia ilk olarak 2010 senesi içerisinde geçekleşti.  Bu ilk yarışın startına ve finişine Türkiye’nin en popüler turistik destinasyonu olan Antalya ev sahipliği yaptı. Bu tarihten itibaren 2011 2012 2013 2014 senelerinde de düzenlenen TransAnatolia ilgi çekici ve unutulmaz bir deneyim sunmakla kalmayarak Türkiye’nin güzelliklerini hayatın içinden eşsiz kesitlerle göz önüne getirerek ülkenin tanıtımına katkı sağlıyor. Böylece Anadolu’nun saklı güzelliklerini de ulaşılabilir kılıyor.

Gelinen noktada TransAnatolia dünya standartlarında yol notları sunuyor. Ayrıca yarışmacılar kesintisiz bir şekilde çalışmakta olan uydu takip sistemiyle izleniyor. Uydu takibiyle birlikte çeşitli aktif ve pasif güvenlik tedbirleri mümkün olan en üst düzeyde sağlanıyor.

Bitci.com ekibi de yarışıyor

Bu yılki yarışa Bitci.com CEOsu Burak Çağdaş Çağlar ve eşi Pınar Irmak Çağlar da katılıyor. Burak Çağdaş Çağlar Trextreme takım adıyla katıldığı yarışmada rally eşi Pınar Irmak Çağlar ise raid klasmanında yarışıyor.

Yarışmacılar arasında olan Bitci.com Genel Müdürü Onur Altan Tan ise Co Pilot olarak yarışacak…

Yarışma 22 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku