Üçüncü dalga endişesi bu borsaya ofis kapattırdı

0 0

Bithumb bir başka koronavirüs dalgasının ülkeyi tehdit etmesi nedeniyle Güney Koredeki bazı operasyon üssünü resmi olarak kapatacağını açıkladı. Güney Kore Kasım ayından bu yana kaydedilen vaka sayısında bir artışla mücadele ediyor ve son üç gün içinde yeni vaka sayısı şu anda önceki miktarın üç katı kaydediliyor.

Yeni vakaların artmasıyla Güney Kore koronavirüs salgınının üçüncü dalgasını karşılamaya hazır gibi görünüyor. Özellikle Amerika Birleşik Devletlerindeki çeşitli sağlık birimleri kendi tedavilerinin yüzde 90dan fazla iyileşme oranı kaydettiğini açıkladı bu da ülkenin ilaçlar piyasaya sürüldüğünde özel tercihler alabileceği anlamına geliyor.

Bithumb bir sonraki duyuruya kadar operasyon üssünü kapatmayı planlıyor

Şu anda hükümet ülkedeki vatandaşlara virüsün ülkede yayılmasını engelleyecek önlemlere kesinlikle uymalarını tavsiye etti. Sosyal mesafe dışarı çıkma ihtiyacı yoksa evde kalma gibi önlemler yetkililer tarafından tavsiye edildi. Dahası yetkililer insanların evlerinin dışındayken çok az iletişim kurmalarını veya hiç iletişim kurmamalarını sağlamakla görevlendirildi. Bunu akılda tutarak Bithumb müşterilerine virüsün civarına yayılmasını sınırlamak için ülkedeki çevrimdışı operasyon üssünü resmi olarak kapatacağını söyledi.

Spesifik olarak kripto borsası Seul merkezli kullanıcılarının şu an için çevrimdışı desteğine erişemeyeceğini söyledi. Bölgede enfeksiyon riskini azaltmak için de askıya alındı. Buitumb yaptığı açıklamada Gangnam ofisinin bugünden itibaren kapalı olacağını ve işler normale dönene kadar kapalı kalacağını söyledi.

Bithumb’dan yapılan açıklamada “Gangnam ofisimizdeki hizmetlerin askıya alınacağını Seul bölgesindeki kullanıcılarımıza duyurmak istiyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz. Faaliyetler ofise döndüğünde bu yönde resmi bir açıklama yapacağız” denildi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku