OKEx, sadık müşterilerini 1.000 dolara kadar ödüllendirecek

0 1

Platformundaki para çekme ve para yatırma işlemlerinin askıya alınmasıyla birlikte aylarca süren sıkıntı ve karışıklıktan sonra OKEx yeniden ayağa kalkıyor gibi görünüyor. Kripto borsaları tarafından yayınlanan son açıklamada zaman boyunca sabırlı olmaları için kullanıcılarına 1.000 dolara varan rakamlar verdiğini söyledi.

Açıklamada kripto borsası borsa özelliğinin askıya alındığını açıklamasından aylar sonra 27 Kasımda platformda para çekme işlemlerinin devam edeceği için yeni tazminat planlarını uygulamaya koyduğunu belirtildi.

CEO ödül planının platform müşterilerine teşekkür etmek olduğunu söylüyor

OKEx CEOsu Jay Hao yaptığı açıklamada kripto borsasının sadık müşterilerinin desteği olmadan sağlam duramayacağının çok farkında olduğunu bu nedenle borsa bu yeni ödül planını uygulamaya koyduğunu söyledi ve “Deneme süresi boyunca gösterdikleri sabır için kendilerine teşekkür ederim” dedi…

OKEx sorunları kurucusu Star Xunun kripto borsasının Çin ofisinde kolluk kuvvetleri tarafından tutuklanmasının ardından geçen ayın başlarında başladı.

CEOsunun tutuklanmasının ardından kripto borsası para çekme işlemlerini devre dışı bırakmak için hızla hareket etti. Uzmanlara göre takasın para çekme işlemlerini engellemesinin en önemli nedeni tutuklamadan sonra platformda para transferini imzalayacak özel bir anahtar sahibinin olmamasıydı.

Bununla birlikte borsa kullanıcılarına fonlarının çok güvenli olduğunu belirterek işlem yapmaya devam etmelerini tavsiye ettiği bir güncelleme yayınladı. Bu yeni gelişme kripto borsasının artık kendilerine takılanlara geri verdiği ve sıkıntılı zamanlarda işlem yapmaya devam ettiği anlamına geliyor.

OKEx bir çift ödül programını açıkladı

OKEx ödül planının detaylarına göre kripto borsasında 10.000 dolardan fazla değere sahip dijital varlıkları takas eden veya elinde tutan üyelerin ödülleri almaya hak kazanacağını söyledi. Ayrıca borsa uygun üyelerin dönem boyunca gerçekleştirdikleri toplam işlemlere bağlı olarak 100 ila 1.000 ABD Doları arasında değişen ödüller kazanacağını belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku