Twitter CEO su Bitcoin i ateşledi, fiyat 11 bin doları gördü

0 1

Kripto para endüstrisi Twitter CEOsu Jack Dorseyin BTCye 50 milyon Dolar değerinde yaptığı yatırım sonrası olumlu yönde değişiklik yaşadı.

Bitcoin kısa vadeli yönünü değiştiriyor

Bitcoin 11 bin dolara yükselerek % 2den fazla artış gösterdi.  Bitcoinnin son fiyat hareketi ile boğalar varlığın düşüş trendini değiştirebileceğini düşünüyor.

                                                          BTC / USD günlük grafiği

100-SMA bir destek seviyesi olarak tutuldu ve Bitcoin şu anda 50-SMAnın hemen üstünde yer alıyor.

Bir direnç seviyesi olmadığı için Bitcoinin bir sonraki fiyat hedefinin 12 bin dolar olması bekleniyor.

Ethereum kritik bir destek seviyesini başarıyla savunuyor

Ethereum 355 Dolar ile yaklaşık % 3lük bir yükselişe geçti. Ethereum son piyasa hareketi ile şimdi 100-SMAnın üzerinde işlem görüyor.


                                                  ETH / USD günlük grafik

Fiyat grafiğinin etrafındaki paranın girişi/çıkışı 345 Dolar ile 354 Dolar arasında keskin bir direnç gösterdi. Bununla birlikte yenilenen yükseliş gücü ETHyi 352 Dolara ve 354 Doların üzerine çıkarmayı başardı.

Günlük grafikteki 100-SMA en kritik destek seviyesi olarak görülüyor. Bu seviyenin kırılmasının reddedilmesi Ethereumu günlük grafikte 200-SMAda en düşük 270 Dolar seviyesine düşürecek.

XRP azalan paralel kanalı tekrar kırmaya çalışıyor

XRP günlük grafikte oluşan kritik bir modelin üzerine çıkmaya çalıştı ve varlık mevcut durumda alçalan paralel kanalın üst sınırında bulunuyor.


                                                                    XRP / USD günlük grafiği

XRP fiyatı bir kez daha 0.25 Dolarlık üst trend çizgisinden reddedildi. Fiyat şu an için 100-SMAnın üzerinde kaldı. Bu tablo boğaların XRPyi üst sınırın ve şu anda çakışan 50-SMAnın üzerine itebileceğini işaret ediyor.

Hiçbir direnç seviyesinin olmadığı dikkate alındığında XRPnin 0.30 Dolara kadar çıkması olasılık dahilinde yer alıyor.

Üst sınırdan bir ret ile fiyatın 0.215 Dolara düşmesi muhtemeldir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku