“Bitcoin’de yakında önemli bir fiyat artışı olacak”

0 1

  Abra CEOsu Bill Barhydt teknik analiz Bitcoinin şu anda uzun vadeli bir fiyat konsolidasyonunda olduğunu gösteriyor dedi.

Barhydt BTCnin psikolojik bir ivme geçirdiğini söylüyor

Bitcoin oldukça değişken ancak bir aydan fazla bir süredir 10.000-11.000 $ aralığında kaldı.

 Bitcoinin mevcut fiyat davranışı birçok tüccarı ayılara dönüştürürken bile mobil kripto para cüzdanı Abranın CEOsu Bill Barhydt öncelikle teknik ve makro faktörler nedeniyle kripto para birimi konusunda daha iyimser olduğunu söyledi.

Tweetinde  CEO:. “#Bitcoinin kısa vadede (18 aydan daha kısa bir zaman dilimi) önemli fiyat değerlenmesi potansiyeli hakkında hiç bu kadar heyecanlı olmamıştım.” dedi.

Bir dizi tweette Barhydt ilk olarak Bitcoini enflasyona karşı mükemmel bir koruma haline getiren teknik göstergelerden bahsetti.

Bitcoin oldukça dalgalı ancak aslında bir aydan fazla bir süredir 10.000 ila 11.000 $ aralığında kaldı. Barhydt bir tweette “Bitcoin bu yıl birçok hisse senedinden daha az dalgalıydı ve fiyatı 2020de % 25in üzerinde değer kazandı” dedi.

“Uzun vadeli fiyat grafiği Ocak 2018in en yüksek seviyelerinden süper bir yükseliş eğilimi gösteren üçgen (devam) modeli gösterdiğinden” Bitcoin konusunda iyimser olduğunu söyledi. Görüşü Credible Crypto gibi diğer tüccarların gözlemlediklerine benzer. Cointelegraphın bildirdiğine göre Mayıs ayında Credible Crypto Bitcoin-Tether ticaret çiftinin fiyat grafiğinin 2017nin tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana konsolide olduğunu söyledi.

CEO Bitcoinin aynı zamanda “psikolojik bir momentuma” sahip olduğunu belirterek mevcut teknik olmayan faktörlerin uzun vadede Bitcoin üzerinde bir etkisi olacağını da sözlerine ekledi.

İlk olarak Bitcoinin şu anda az sayıda zengin erken benimseyenler tarafından tutulduğunu söyledi. “Bu sahip tabanındaki küçük bir artış bile önemli fiyat değerlenmesine neden olabilir.” Bugün Bitcoinde aktif olan birçok kurumsal yatırımcının Bitcoinin fiyatının 20.000 $ a kadar yükseldiği 2017de orada olmadığını belirtti.

Barhydt Coindeskten bir makalenin Bitcoini bu yılın en iyi performans gösteren varlığı olarak nitelendiren Çin Devlet Medyası tarafından yayınlanan Bitcoinin son “zaferi” adlı makaleye de değindi.

Son olarak Barhydt ABDdeki en önemli banka düzenleyicisi olan Para Birimi Denetleyici Ofisinin (OCC) Bitcoin ve fintech dostu bir kafaya sahip olduğunu söyledi. Şu anda para biriminin fiili denetleyicisi olan Brian P. Brooksa atıfta bulunuyor. Brooks daha önce ülkedeki en popüler kripto para cüzdanlarından biri olan Coinbasein baş hukuk sorumlusu olarak görev yaptı.

Barhydt bu faktörlerin onu Bitcoinin kısa vadeli fiyat değerlenmesinde daha fazla yükselişe geçtiğini söyledi. Takip eden bir tweette  herkesin sadece “bütçesine uygun” miktarda kripto para birimlerine yatırım yapmasının önemli olduğunu söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku