Türkleri de hedef alan Bitcoin sahtekarlığına karşı hükümet uyarısı

0 2

Bir süredir faaliyette olan “Bitcoin Revolution” adlı bir yatırım planı yakın zamanda koronavirüs nedeniyle gelir elde etmek için mücadele eden insanlar olarak daha fazla dikkat çekmeye başladı.

YENİ HAFTADA NELER BEKLENİYOR? TIKLAYIN…

“Bitcoin ve kripto para piyasasında ticaret yapmak için tasarlanmış otomatik ticaret yazılımı” olarak pazarlanan Bitcoin Revolution uygulamasının yüzde 99un üzerinde bir başarı oranına sahip olduğunu iddia ediyor. Ayrıca çoğu kullanıcının günde 1000 dolardan fazla kazanması önerilir.

Site ayrıca yatırımcıları çekmek için ünlü fotoğraf ve videoları kullanıyor. Bu fotoğraflar ve videolar Virgin Groupun kurucusu Ricard Bransondan Microsoftun kurucusu Bill Gates ve Virgin Galactic başkanı Chamath Palihapitiyaya kadar bir dizi isim içeriyor.

Filipinler hükümetinden uyarı

Perşembe günü Filipinler Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Bitcoin Revolution hakkında bir uyarı yayınladı.

Uyarı bu yatırım planının ülkede faaliyet göstermeye yetkili olmadığını vurguladı. Ayrıca önceden yatırım istemek ve gerçekte çok fazla geri dönüş vaat etmek gibi bir dizi tehlike işareti içerdiği bildirildi.

Türkleri de hedef alıyorlar

Bitcoin Revolution sadece Filipinleri değil Türkleri de hedef alıyor. SimilarWebe göre the-bitcoinrevolution.com web sitesi çoğunlukla Filipinliler tarafından ziyaret edilmektedir. İkincisi Türkler aynı oranda geliyor. Türkleri Brezilyalılar Amerikalılar ve Macarlar takip ediyor.

Bitcoin Devrimine ve benzeri oluşumlara yatırılacak paralar geri alınamaz. İnsanlar son zamanlarda koronavirüs salgınlarını artıran bu tür platformlar konusunda özellikle dikkatli olmalıdır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku